TeknoBalta
7-3-1280x720
Genel

Grand Theft Auto V’in senaryo ek paketinde yeni San Andreas bölgeleri göreceğiz!

Busted isimli Yunan temelli bir internet sitesi, belirtmek istemediği bir kaynaktan Grand Theft Auto V’in senaryo ek paketi hakkında bilgi aldıklarını belirtti.

Rockstar Games tarafından hiçbir şekilde daha önce onaylanmamış olan bir senaryo ek paketi, bu internet sitesine göre “Episode” başlıklı olacak. Yani serinin önceki oyunlarında olduğu gibi, “Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City” şeklinde olacak.

Busted’ın raporlarına göre Grand Theft Auto V’e gelecek bu ilk senaryo ek paketinde Anthony Miller’ın senaryosunun kontrolünü elimize alacağız.
Hiç tanımadığımız ve görmediğimiz bir karakter olan Anthony Miller, oyuna yeni araçlar ve yeni bölgeler de getirecek. Bu bölgeler Grand Theft Auto: San Andreas, San Fierro ve Las Venturas olacak. Ayrıca bu ek paket sizlerin de tahmin edebileceği gibi ücretli olacak.

Sızdırılan bu ek paket bilgileri içerisinde uzun zamandır ortalıkta söylentileri bulunan gazinonun da oyuna ekleneceği görünüyor. Ayrıca gazino haricinde, bu ek paket ile birlikte oyuna at binme mekaniklerinin de ekleneceği söyleniyor.

Benzer Yazılar

Yaşamını Kaybeden Oyuncu İçin Destiny’de Cenaze Töreni

Mertianz

Messi’li FIFA 16 Kapağı Büyülüyor

Mertianz

İlk Dark Souls III genişleme paketi sonbaharda gelecek!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası