TeknoBalta
Oyun Haberleri

GTA 5 Frank Ocean Radyo İstasyonu Oyuna Geliyor!

GTA 5 Frank Ocean Radyo İstasyonu Oyuna Geliyor!

Grand Theft Auto V’e GTA Online için yeni Doomsday Heist ile birlikte bugün Frank Ocean radyo istasyonu da geliyor. Bu hafta yaptığı açıklamada şarkıcının sesini duyuran “Blonded Los Santos 97.8 FM” kanalı GTA 5’nin kampanyasında ve GTA Online’da mevcuttur. İstasyonun adı muhtemelen Ocean’ın 2016 albümüne atıfta bulunarak Blonde olacaktır. 

İstasyonu dinlediğinizde, Ocean ile diğer sanatçıların şarkılarının olduğunu göreceksiniz. Ocean’nın “Crack Rock”, “Chanel” ve “Ivy” yanı sıra; Jay Z’nin “Dead Presidents II”, Schoolboy Q’dan “Know Ya Wrong”, SWV’dan “Rain” ve Joy Again’in “On A Farm” gibi parçalar radyoda çalmakta. Curtis Mayfield’den “So In Love” ve Marvin Gaye’nin “When Did You Stop Loving Me, When Did I Stop Loving You?” parçaları da istasyonda bulunmakta. Muhtemelen daha fazlası da vardır. Şarkı sonları sonrasında bazı diyaloglar da bulunmaktadır.Yeni radyo istasyonu, PlayStation 4Xbox One ve PC‘de bulunan oyunun en yeni güncellemesi aracılığıyla GTA 5’ye geliyor.

 

Benzer Yazılar

PlayStation EA Oyunlarında İndirimler Başladı!

TeknoBalta

H1Z1 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Sorunu

Mertianz

FIFA 18 En Hızlı Futbolcular 10-20

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası