TeknoBalta
110
Oyun Haberleri

GTA VI’nın Haritası Amerika Kıtası mı Olacak?

Söylentilerle oyuncuların yüreklerini hoplatan GTA VI, başarılı bir GTA V satışının ardından hızlı bir şekilde oyuncuların dillerinde dolaşmakta. Rockstar Games’in göz bebeği GTA V, bu denli yapımcı firmanın iştahını kabartmış durumda ki, ana serinin altıncı oyunu için yepyeni bir harita ve fazlaca detaylı bir oyun senaryosu planlıyor.

1

Tecrübeli firmanın yetkililerinden Leslie Benzies, altıncı oyun hakkında, oyunun Amerika Birleşik Devletleri üzerinden oynanacağını ; New York, Los Angeles ve Miami gibi devasa büyüklükteki şehirlerin oyuna entegre edileceğini söyledi. Oyuncuların kafalarında ise şöyle bir soru var ; daha önce Need For Speed : The Run ve The Crew yapımlarında Amerika Birleşik Devletleri haritası kullanılmıştı ancak Amerika haritası – özellikle The Crew oyununda – oldukça kısıtlanmış bir şekilde oyunculara sunulmuştu. The Crew yapmında İki saatten az bir sürede bitirilebilen harita, GTA VI’da da böyle olacak mı merak konusu.

2020 yılında geçmesi öngörülen oyunun yapımcısının açık dünya oyunlarında usta olan Rockstar Games olduğunu düşünürsek, böyle bir kısalıkta haritanın olacağını düşünmek imkansıza yakın olarak gözüküyor.

Benzer Yazılar

Rainbow Six Siege Operatör Özellikleri-JAGER

TeknoBalta

Mass Effect: Andromeda Sistem Gereksinimleri

Mertianz

ARK: Survival Evolved 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası