TeknoBalta
Shader-Foto-1-min
Cihazlar Güncel Haberler Haberler

Güneş’den Hem Tasarruf edin Hemden Korunun!

Güneş’den Hem Tasarruf edin Hemden Korunun!

Firmanın yaptığı açıklamalar ise bu şekilde: Yaz aylarında açık havada dolaşmak ve elimizden gelen her şekilde güneşin tadını çıkarmak. Ne yazık ki, bu keyifin olumsuz yanı güneş yanığı ve güneşte olmaktan, özellikle de yüzümüzden gelen eskime etkileridir. Birçok kişi güneş kremi yüzlerine belirli cilt koşullarından dolayı kullanamaz ve diğerleri sadece makyaj yaparken özellikle istemiyorlar.

Yıllar geçtikçe, bu sorunun üstesinden gelmek için çok yaratıcı olmayan yollar bulduk. T-shirt’lerden kitaplara, dergilere, havlulara, kollarımıza, elimizden gelen her neyse, yüzümüzün üstünde yatmak için her şeyi kullandık! Bu yüzden geliştirdik – Shader.

Shader, güneşin tadını çıkarırken yüzümüzü koruyan kompakt, portatif bir gölge aygıtıdır. İhtiyacınız olduğu gibi güneşle de uyum sağlayacak ve hareket edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ürünün Fiyatı ise AU$ 152,348

Benzer Yazılar

WhatsApp’ın Durum özelliği bitti mi?

TeknoBalta

Adobe’den sesli komutla görsel düzenleme özelliği

TeknoBalta

En İyi Video’yu Yükle X-Box Kazan!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster