TeknoBalta
Half-Life-3-Valve-April-Fools
Oyun Haberleri Steam

“Half-Life 3 Asla Çıkmayacak.” Söylentilerine Valve Cephesinden Cevap Geldi!

Neden böyle yapıyorsun Valve? Çıkartacaksan çıkart artık.

Geçtiğimiz gün yayımlanan bir video ile birlikte Half-Life 3’ün asla çıkmayacağı söylenmişti. Bahsettiğimiz bu videoda Half-Life 3’ün senaryosunun tamamen yazıldığı fakat Valve’in korktuğu için Half-Life 3’ü çıkartmadığı söyleniyordu. Bu videodan sonra oyuncular Valve’den Marc Laidlaw’a ulaşarak bu söylentinin gerçek olup, olmadığını öğrenmek istedi. Marc Laidlaw da cevabı verdi tabii ki fakat cevaptan önce şu bahsettiğimiz videoya bir göz atalım.

 

Valve, yukardaki videoda geçen söylentilere Marc Laidlaw aracılığı ile cevap verdi. Marc Laidlaw, “Farklı veya gizli kaynaklar Half-Life serisinin ilk gününden beri gerçeği yansıtmayan söylentiler ortaya atıyor. Korku mu? Oyunlarımız için verdiğimiz kararlarda korku hissi en sondadır.” cümlelerini kullanarak bu söylentinin yalan olduğunu ve kesinlikle oyun çıkartmaktan korkmadıklarını belirtti.

Benzer Yazılar

Steam Güncellemesi – 14.08.2019

TeknoBalta

Steam Hatası: 35 Çözümleri Ve Nedenleri

Mertianz

Temmuz Ayında Çıkacak Oyunlar!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster