TeknoBalta
Homefront-The-revolution-beta
Haberler Oyun Haberleri

Henüz Çıkmamış olan Homefront: The Revolution Düşünceler İç açıcı değil

Deep Silver‘ın dağıtımını yaptığı Dambuster Studios tarafından geliştirilen serisinin ikinci oyunu olan  Homefront: The Revolution için, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışından önce bir kullanıcıya ulaştı NeoGAF kullanıcılarından Fezan, 17 Mayıs 2016‘da çıkacak olan Homefront: The Revolution‘a erkenden kavuşup oyun hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

2916239-20150408_hfr_screen_05

PlayStation 4 üzerinde yaklaşık 2 saat oynadıktan sonra ilk izlenimlerini paylaşan kullanıcının söyledikleri ise pek iç açıcı gözükmüyor. Merak edenler için Fezan’ın yorumları şu şekilde:

  • Grafikler etkileyici değil. Teknik olarak kötü değil ama artistik açıdan çok donuk gözüküyor.

  • Ekran yırtılması ve FPS düşüşü gibi tekniksel sorunları var. FPS düşüşlerinden mi yoksa kare hızı problemlerinden mi emin değilim ancak oyun çok ağır hissettiriyor. Bunun haricinde oyun bir kez çöktü ve eşyaların çevreye sıkışması gibi durumlar oluştu. Aklınızda bulunsun ilk gün güncellemesi olabilir. Benim için yoktu.

  • Yürüme mekanikleri tuhaf ve ateş etme tatmin edici değil.

  • Yapay zeka da iyi değil.

  • Dünya muazzam gözüküyor. Far Cry’dan esinlenildiğini görebiliyorsunuz.

  • Oyunun başlangıcında gerilla savaşı gibi hissettirmiyor. Kaynaklarınız kısıtlı ve düşmana göre daha zayıf silahlara sahipsiniz.

Fezan’ın ilk 2 saatlik düşünceleri bu şekilde. Daha sonra oyuna biraz daha  oynayan oyuncunun fikirleri ise pek farklı değil. Ayrıca kullanıcının belirttiği gibi oyun henüz resmi olarak çıkmadığı için bazı sorunlar ilk güncelleme ile çözülebilir. Yapılan bu yorumlar bir kullanıcının kendine ait ilk izlenimlerinden oluşuyor bu yüzden oyunun çıkışını beklemek gerekiyor. Ayrıca oyun hakkında daha detaylı ve güvenilir bilgileri Bizi takip ederek Erişebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Dokunmadan Kontrol Edebileceğiniz Google Pixel 4

TeknoBalta

Neon Şeytan – The Neon Demon – Vizyonda’da

TeknoBalta

DOOM’un Satışları Başladı

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası