TeknoBalta
Steam'de Ücretsiz Olan Oyunlar

HOMEFRONT – Ücretsiz Steam Key

HOMEFRONT

Yıl 2027’dir. Dünyayı biliyoruz biliyoruz ki, 15 yıllık ekonomik çöküşün ardından azalan doğal kaynaklar konusunda yaygın bir küresel çatışma ortaya çıkıyor. Bir zamanlar gururlu bir Amerika düştü, altyapısı parçalanmış ve dağınık biçimde askeri. Çetin bir ÇKP greviyle sakat kalan ABD, vahşi, nükleer silahlı Büyük Kore Cumhuriyeti’nin giderek genişleyen işgaline direnmek için güçsüzdür. Eski müttefikleri tarafından terk edilen Birleşik Devletler, duvarlı şehirlerin ve terk edilmiş banliyölerin kasvetli manzarasıdır. Bu, lise stadyumlarının gözaltı merkezleri haline geldiği ve alışveriş merkezlerinin zırhlı saldırı araçlarının bulunduğu bir polis devletidir. Bir zamanlar özgür olan insanlar şimdi mahkûmlar … ya da ortak çalışanlar … ya da devrimciler. Homefront’un John Milius (Kıyamet Kıyafeti, Kıyamet Kıyafeti) tarafından yazılan tek oyuncu kampanyasında ezici bir askeri güce karşı Direniş’e katılın, birleşin ve özgürlük için mücadele edin. Gelecek dünyaya bu korkunç derecede makul olan duygusal bir komplo olarak unutulmaz karakterlerden oluşan bir dökümün yanında durun. Düşman yenmek için işgal altındaki ABD boyunca gerilla taktikleri ve komuta askeri araçları ve gelişmiş drone teknolojisi ile savaşınca vızıltılı, sinematik birinci kişi shooter eylemini yaşayın. Multiplayer, piyade, tanklar, saldırı helikopterleri ve muharebe dronları gibi büyük aralıklarla savaş alanlarında epik bir savaşı çevrimiçi arenaya getirir. Taktik derinlik katmanlarını, çok oyunculu alanda oyunun değişen yeniliği ile zenginleştiren zengin özellik seti, çevrimiçi savaşta yeni bir kriter oluşturacaktır.

Korkunç derecede makul olan yakın gelecekte bir dünyayı keşfedin – tanıdık işgal altındaki ABD’nin kabus görme vizyonunda uzaylı hale geldi Bir sebeple savaşın – direniş hücrenizin Özgürlük adına ezici ordu oranlarına karşı bir gerilla savaşı sürdüğü için unutulmaz karakterlerin atılmasına katılın Savaşın insan bedeline tanık olun – John Milius’un kaleminden gelen etkileyici bir hikayeye, kapsamlı, etkileşimli 1. kişi tarafından kesilen sahneler anlatılır Patlayıcı FPS oyun deneyimini yaşayın – yoğun, unutulmaz set parçalarından oluşan bir tutsak tek oyuncu kampanyasında piyade ve araç muharebesinin dinamik karışımı ile savaşın Online savaşa katılın – epik piyade ve araç savaşında hiç olmadığı kadar büyük ölçekli multiplayer aksiyon deneyimi yaşayın.

Free Steam Link : Tıkla!

Benzer Yazılar

Endless Space® – Collection Bedava!

TeknoBalta

Ücretsiz Oyun – Achtung die Kugel! Hemde Steam’de!

TeknoBalta

BROKE PROTOCOL Online City RPG – Steam’de Ücretsiz!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster