TeknoBalta
Oyun Haberleri

İlk Güncellemesiyle Oyuncularını Şaşırtan The Division 2!

İlk Güncellemesiyle Oyuncularını Şaşırtan The Division 2!

Ubisoft’un online temalı açık dünya oyunu olan Tom Clancy’s The Divison 2’nin çıkmasına 5 gün var fakat kesin değiliz. Fakat PS4 kullanıcıları oyunu oynamak için biraz daha beklemek zorunda kalabilirler. Çünkü oyunun ilk güncellemesi 90 GB boyutunda olacak yani  Xbox ve PC kullanıcıları için durum böyle değil.  Xbox ve PC kullanıcıları için ilk güncelleme 48-52 GB arasında bir boyut olacak.
Ubisoft’un açıklamasına göre oyunun PS4 sürümünde dahili depolamada kaplayacağı boyut hem dijital hem de DVD kopyası için 88-92 GB arası olacak. Diğer bir değişle oyunun DVD kopyasına sahip olan oyuncular, oyunu baştan sona indirmek zorunda kalacaklar.

Ama Ubisoft’un destek sayfasında bulunan ilk güncellemesi boyutlarıyla alakalı bazı belirsizlikler var. The Division 2’nin DVD kopyasına sahip PS4 kullanıcılarının oyunu oynamak için 48-52 GB’lık bir indirme yapacağını söyleniyor.

Benzer Yazılar

Assassin’s Creed Rogue Remastered Geliyor!

Mertianz

Call Of Duty : Infinite Warfare 5 gün boyunca ücretsiz olacak.

Mertianz

Dota 2 Baştan Aşağı Yenileniyor!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster