TeknoBalta
Oyun Haberleri

IO Interactive HITMAN 2’yı duyurdu!

IO Interactive HITMAN 2’yı duyurdu!

Duyuruyla birlikte oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

IO Interactive’in sevilen oyunu Hitman serisinin yeni oyunu duyuruldu. Hitman 2 adı verilen yeni oyun, 2002’de piyasaya çıkan Hitman 2 oyunundan tamamen farklı olacak. Yani herhangi bir remastered veya remake sürümü olmayacak.

Hitman 2, oyuncuyu dünyanın pek çok farklı noktasındaki görevlere yönlendirecek. Yayınlanan fragmanda, araba yarışındaki bir sürücüye suikast düzenlendiği görülüyor.

 

 

IO Interactive ve Warner Bros, Hitman 2’nin co-op modu Sniper Assasin’i de duyurdu. İster tek, ister bir arkadaşla oynanabilecek bu modda, oyuncuların hedeflerini keskin nişancı silahlarıyla etkisiz hale getirmesi gerekecek.

[arve url=”https://youtu.be/1YfiQrYEfrs” /]

Bu mod için yayınlanan fragmanda çevreyle etkileşimin bulunduğu görülüyor. Fakat bu etkileşimin ne kadar detaylı olacağını oyun piyasaya çıkınca göreceğiz. Hitman 2, 13 Kasım 2018’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak.

Benzer Yazılar

Oyuncuların Bilmesi Gereken Kelimeler

TeknoBalta

Yaşamını Kaybeden Oyuncu İçin Destiny’de Cenaze Töreni

Mertianz

PS4’te Bu Aylarda Çıkacak Yeni Oyun Olan Far Cry 5’in Alanı Belli Oldu!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster