TeknoBalta
iPhone-7-Concept
Apple Donanım Haberleri Genel Haberler iOS iPhone Mobil Haberleri

iPhone 7–7 Eylül’de Tanıtımı Yapılacak!

iPhone 7 ile ilgili çıkan onca haberden sonra başta Apple kullanıcıları olmak üzere teknoloji tutkunlarının merakla beklediği etkinlik tarihi açıklandı.

apple

Apple’ın yeniliklerinin neler olduğunu merak ediyorsanız takviminizi ayarlayın.Apple yeni ürün ve teknolojilerini tanıtacağı etkinliğin tarihini sonunda açıkladı. 7 Eylül‘de gerçekleşecek olan etkinlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili çıkan tüm haber ve dedikodular artık bir resmiyete kavuşacak. “See you on the 7th” (7’sinde görüşürüz) sloganıyla duyurulan etkinliğin büyük yıldızının iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olacağı aşikar. Ancak aynı zamanda etkinliğin yeni Apple Watch ile ilgili duyurular da barındırması bekleniyor.

Aynı şekilde Apple’ın kendi yazılım programlarıyla ilgili de duyuru yapılması muhtemel. Yeni MacBook Pro’yu merak edenler ise şimdilik beklentileri çok yükseltmesin. Apple etkinliğin odak noktasını yeni iPhone modellerinden başka yöne kaydırmak istemeyecektir.

Türkiye saati ile 7 Eylül 20:00‘da yayınlanacak olan etkinlikle ilgili tüm detayları internet sitemizden takip edebilirsiniz

Benzer Yazılar

COBOL – Program Dili Hakkında Bilgiler

TeknoBalta

Forza Horizon 3’ten 8 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi!

Mertianz

Hasar Gören 6 Plus’ları Apple 6s Plus’la Değiştirecek!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster