TeknoBalta
Android Apple Cihazlar Genel Güncel Haberler Haberler iOS iPhone Mobil Mobil Haberleri Teknoloji Teknoloji Haberleri Telefon

iPhone X’in Çentiğine Benzer LG G7’de de Opsiyonel Bir Çentik Olabilir!

iPhone X’in Çentiğine Benzer LG G7’de de Opsiyonel Bir Çentik Olabilir

LG, 2018’in başlarında daha kaliteli bir akıllı telefon sunmak için G7’nin çıkış tarihi ertelenmişti. Piyasaya daha uygun bir telefonla geri dönmek isteyen şirket, bu adımda attığı ilk bilgiler sızdırılmaya başlandı. İlk ortaya çıkan sızıntılara göre LG de iPhone X’in çentik trendinde olabilir. Kamera ve diğer sensörleri ön tarafta barındırabilmek için kullanılan çentik, Android kullanıcıları arasında da popüler olmaya başlanmıştı.

Başta çok tepki görmesine rağmen Android cephesinde kabul edilmeye başlayan çentikli ekran sevdasına, dünyanın en büyük akıllı telefon üretici şirketinden LG de girecek gibi duruyor. LG’nin G7 olarak adlandırılması beklenen akıllı telefonda bir çentikli ekran bulunacağı, ancak telefona eklenen bir ayarla bu çentiğin opsiyonel olarak kapanabileceği sızdırıldı.

LG’nin G7 hakkında yaptığı resmi bir açıklama yok, bu sebeple konuşulan tüm şeyler sızıntı kaynaklarından geliyor. Haziran 2018’de yeni telefonunu tanıtması beklenen LG şirketi, Samsung ve Apple’a karşı sağlam ve direnişli bir cihaz çıkarmak istiyor.

Benzer Yazılar

FaceTune 2 Çıktı!

TeknoBalta

Türkiye Bakanlığından Wikipedia Açıklaması!

TeknoBalta

PlayStation 4 ve Xbox One oyunlarına Amazon’dan Devasa İndirim

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster