TeknoBalta
Sinema

Keanu Reeves’in Toy Story 4’de oynayacağı kesinleşti

Keanu Reeves’in Toy Story 4’de oynayacağı kesinleşti

Keanu Reeves’in Toy Story 4’te oynayacağı karakterin detayları belli olmaya başladı. Oldukça ilginç bir karakterle karşı karşıya olacağımızı düşünüyoruz.

Tim Allen, Toy Story 4’te Keanu Reeves’in de yer aldığını kazara ağzından kaçırdıktan sonra sosyal medya bir süre çalkalanmıştı. Reeves’in hangi karaktere can vereceği tartışmalarının sonunda ise ünlü oyuncunun yeni bir karaktere ses vereceği fikri öne sürülmüştü.

Tabii bu arada internette dolanan şakaların önünü alacak kimse olmadığı, zaten kimse de bu şakaların önünü kesmek istemediği için ilginç ve komik çalışmalar gördük. Bunlardan birisi, Woody’nin en yakın dostlarından Slinky Dog’un intikamını alan John Wick posteriydi.

The Observer gazetesinde yer alan bir makale, karakter hakkındaki bilgilerimizin netleşmesini sağladı. Gazetenin kaynaklarına göre Reeves, kasım ayında filmin seslendirme ekibine katıldı. Reeves’in karakterinin adı ise Duke Kaboom olarak açıklandı. Duke Kaboom, üretimi devam etmeyen oyuncakların olduğu bir yerden geldiği söyleniyor. Bo Peep’in kaçırılan kuzularını bulmak için yardım istemesiyle beraber Duke Kaboom da hikayeye dahil ediliyor.

Tim Allen, The Tonight Show’da Reeves’in yeni bir karakteri seslendireceğini ve bu karakterin sadece birkaç inçlik bir oyuncak olacağını söylemişti. Allen, Reeves’in bile “Bu karakter Buzz Lightyear’a çok benziyor” dediğini ifade ederken, bu yüzden karakteri biraz yatıştırdıklarını ve karakterin boyunun kendisine hatırlatıldığını söylüyor.

Toy Story 4, Tim Allen, Tom Hanks, Joan Cusack, Jordan Peele, Keegan-Michael Key ve Patricia Arquette gibi isimlerle geri dönecek. Filmin vizyon tarihi ise 21 Haziran 2019.

Benzer Yazılar

Guardians of the Galaxy Vol. 2 – Galaksinin Koruyucuları 2 Yeni Fragmanı

TeknoBalta

Fast and Furious 8 Kübadan Selamlar (Kamera Arkası)

Mertianz

Oyuncak Hikayesi 4, İlk Haftasında 118 Milyon Dolar Gişe Aldı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster