TeknoBalta
Genel

Kız Arkadaşınız İle Oynayabileceğiniz Oyunlar

Kız Arkadaşınız İle Oynayabileceğiniz Oyunlar

H1Z1: Just Survive

Kız arkadaşınız ile aksiyon ve heyecan dolu bir oyuna birlikte dalabilirsiniz.Beraber ev yapabilir,yiyecek üretebilir,çeşitli araç gereç yapabilir,diğer evleri yağmalayabilirsiniz.Tabi bunları yaparken zombilerden de kaçmanız lazım.Kız arkadaşınız ile birlikte uzun yolculuklar yapabilirsiniz.Bir dağ başında ateş yakabilir manzara eşliğinde sohbet edebilirsiniz.Ekran görüntüsü alıp bu anı ölümsüzleştire bilirsiniz. Oldukça zevkli bir oyun.Özellikle sevgiliniz ile birlikte daha da güzel olacaktır.Bildiğiniz hayatta kalma oyunlarından birisidir.

Don’t Starve Together

Kız arkadaşınız ile oynayabileceğiniz oyunlar arasında Don’t Starve Together müthiş bir oyun.Hem konusu hem de ilerleyişi ile gerçekten süper.Buda bir nevi hayatta kalma oyunudur.Birlikte hayatta kalmaya çalışacağınız,bir şeyler üreteceğiniz ve yaşadığınız ortamı geliştirebileceğiniz bir oyun.Elinizde hiç bir şey olmadan birlikte hayatta tutunmaya çalışmak kadar güzel bir şey olamaz bence.

Overwatch

Overwatch’u da tavsiye ediyorum fakat şöyle bir durum var.Sevgilinizin FPS geçmişi varsa.Çünkü herhangi bir tecrübe olmadan fare ile hedefi tutturmak ilk başlarda zor olabilir.Yeterki oynasın gerisi mühim değil diyorsanız tamam.Bu oyunda oldukça eğlenceli ve zevkli bir oyun.Oyunda bir çok bay ve bayan karakterler olduğu için çeşit olarak bol.Bu yüzden bu oyunu da beraber oynayabilirsiniz

The Sims Serisi

The Sims’i bilmeyen yoktur.Günümüzde hala oynanan kaliteli oyunlardan.Oyun içinde sanki gerçek bir hayatı yaşıyorsunuz.Karakteriniz beslemeli,yıkamalı,sosyalleştirmeniz gereklidir.Yani kısacası gerçek hayatta ne yapıyorsanız bu oyun içinde de yapabiliyorsunuz.Sevgiliniz ile birlikte kendinize müthiş bir ortam kurabilir ve beraber bu ortam içinde yaşayabilirsiniz.Çoğu sevgili bu oyunu birlikte oynamaktadır zaten.

Benzer Yazılar

Dierks Bentley at Miles & Music for Kids 2015: ‘Everyone Had a Great Time’

TeknoBalta

Star Wars: Battlefront II Açık Beta Duyruldu!!

Mertianz

Batman v Superman: Dawn of Justice’in Yeni Fragmanı Karşınızda!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster