TeknoBalta
feature_browse
Güncel Haberler Haberler Steam

Kötü Yorumlarından Dolayı Steam’de Hem Oyunları Silindi Hemde Dava Açıldı!

Steamin bize sunduğu bir özellik olarak oyunu oynayanları verdiği yorum seçeneği ve oyunu tavsiye etmiyorum seçeneğini çoğu steam kullanıcı tarafından okunmakta hatta kendileride bu alana kendi yorumlarını doldurmakta.Ama öyle birşey yaşandıki, Digital Homicide şirketi kötü yorumlardan dolayı bu kötü yorumu yazan 100 kullanıcıyı dava açtı ve kullanıcıların steamin kütüphanesindeki oyunlarını sildi.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=QKqxAFHqQ7k[/embedyt]

Digital Homicide de şirketi özellikle Jim Sterling adındaki steam kullanıcısı açtığı 10m dolar hakaret davası gerçekten de ilginç.Steam’de yaptığı açıklamada her kullanıya steam platformunu kurmadan önce bir hizmet sözleşmesini göstererek kullanıcını yaptığı hakaretlerden kendi sorumludur ve oyunda olsa hakaret hakaretdir şıkkığını sunduğu ,davanın sonuçlanmsı sonucu oyunlara yazdığımız kötü yorumlardan dolayı herkesin başı yanacağıda anlamına geliyor. Bu olay ne kadar doğrudur bilemiyorum ama eleştiri olmadan mükemeliyete ulaşılamaz.

oouuuu

Merak edenler için DAVA BELGESİ

Benzer Yazılar

Steam Hatası: 8 Çözümleri Ve Nedenleri

Mertianz

Steam Hatası: 0x02 Çözümleri Ve Nedenleri

Mertianz

SHADOW OF THE BEAST – 17 Mayıs da çıkan oyundan ilk izlenimler

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster