TeknoBalta
tbfa-650x400
E-Spor Haberleri Genel Güncel Haberler League of Legends

League of Legends Türkiye Büyük Finali Ülker Sports Arena’da

Riot Games, gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde Türkiye Büyük Finali için mekân belirlendi. 8 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek Türkiye Büyük Finali’nde 10 bin eSpor tutkunu bir kez daha Ülker Sports Arena’ya akın edecek.

Türkiye’de eSpor kavramının en büyük destekçisi Riot Games’in gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde final mekânı belirlendi. Türkiye’nin en büyük eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, geçen sene olduğu gibi bu sene de İstanbul Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek.

Toplam 8 takımın haftalar boyunca mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi, Türkiye’nin en görkemli eSpor etkinliği olan Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonun belirlenmesiyle sona erecek.

Türkiye Şampiyonu İçin Dünya Şampiyonası Yolu Açılacak

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olan takım, League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya kadar dünyanın en iyi eSpor takımlarına karşı Türkiye’yi temsil etmek adına önemli bir avantaj yakalayacak.

Biletler 8 Temmuz’da Satışta

2014 yılında gerçekleştirilen ve biletleri bir hafta içinde tükenen Türkiye Büyük Finali’nde Ülker Sports Arena 10 bin biletli izleyicinin coşkusuyla dolup taşmıştı. Ayrıca yüzbinlerce kişi mücadeleyi çevrimiçi olarak bilgisayar ve telefonlarının ekranları karşısında izlemişti.

2015 Türkiye Büyük Finali’nin biletleri 8 Temmuz Çarşamba günü Biletix üzerinden satışa çıkacak.

Benzer Yazılar

Riot , League of Legends Ganimet Kutularına Ait Oranları Açıkladı

Mertianz

MotoGP 17 Çıkış Fragmanı Yayımlandı!!

Mertianz

Dönüşümlü Oyun Modu Sırası Duyuruldu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster