TeknoBalta
FB_IMG_1461236000671
Bilgisayar League of Legends

League of Legends’a Yeni Topluluk Haritası

Her ne kadar League of Legends deyince aklaSihirdar Vadisi haritası gelse de, farklı oyun haritaları/modları da ilgi görmüyor değil. Fakat bu konuda oyunun biraz eksiği var gibi.

Riot Games‘den konu ile alakalı pek cevap alamayan oyunculardan bir tanesi, kendi oyun modunu tasarlayıp diğer oyuncular ile paylaştı ve bu topluluk yapımı harita oldukça ilgi gördü.

Ionian Falls isimli yeni harita 1vs1, 2vs2 için tasarlanmış ve haliyle Sihirdar Vadisi’ne göre daha küçük. Bir VS haritası olmasına karşın içerisinde orman barındıran Ionian Falls’da rakibinizin önüne geçebilmek için tüm imkanlar sağlanmış. Yine Sihirdar Vadisi’nde olduğu gibi 3 sıra kule bulunduran haritada 3. kule aynı zamanda inhibitorgörevi görüyor ve yıkıldıktan sonra yeniden aktif hale gelebiliyor.

resize

Daha hızlı bir oynanışa sahip olacak harita Riot Games tarafından hayata geçirilirse 1vs1 ve 2vs2severlerin büyük ilgisini çekecek gibi.

Gelecek vadeden bu harita umuyoruz yapımcılar tarafından değerlendirmeye alınır, çünkü hemARAM gibi tek koridor üzerinden ilerlemeyen hem de hızlı bir oyun moduna daha ihtiyaç var gibi.

Benzer Yazılar

ETS2 Wheel Tuning Pack – Yeni DLC

TeknoBalta

25 Nisan 2016 ile 29 Nisan 2016 tarihleri arasında çıkış yapacak oyunlar!

TeknoBalta

E3 2017’de Beyond Good and Evil 2 ve Detayları Duyuruldu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası