TeknoBalta
TK_Splash_WP
E-Spor Haberleri League of Legends

LOL’e Tahm Kench’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Tahm Kench, 5.13 yamasında geliyor

Bir süredir League of Legends’ın PBE (Beta sunucusu) sunucusunda oyuncular tarafından denenen “Nehrin Kralı” Tahm Kench,  sihirdar vadisine inmeye hazırlanıyor. Riot Games, yeni şampiyonun gelişini 5.13 yamasıyla beraber taçlandıracaklarını söyledi. İlk olarak 7800 IP ve 975 RP ücretiyle satın alınabilir şekilde oyun mağazasına eklenecek olan tank/destek şampiyonu Tahm Kench’in oyuna ekleniş tarihi de açıklandı. Buna göre 5.13 yaması 8 Temmuz 2015’te; yani yarından itibaren aktif edilecek ve Nehrin Kralı da yarın oyuncularla birlikte olacak.

Birkaç detay belirtmekte fayda var. Tıpkı bir önceki şampiyon Ekko gibi, Tahm Kench de yama aktif olduktan hemen sonra aktif edilmeyecek. Eğer yama geldiği gibi onu göremezseniz içiniz rahat olsun, ona kavuşacaksınız. Bir diğer detay ise 5.13 yamasının oyuna entegre edilme süreci yaklaşık üç saat. Bu üç saat bildirgesinin yanı sıra, tekli dereceli sistemlerinde bir buçuk saat inaktif olacağını da belirtelim. Maçlarınızı bu bildirgeye göre ayarlamalısınız.

Son olarak yeni yamanın bulunduğu süreçle beraber şu yenilikler de sizleri bekliyor olacak :

– Usta Şef Tahm Kench Kostümü
– Bay Gnar Kostümü
– Bard için renkli kostümler, Azrail Karthus kostümü ve Dehşet Şovalye Nasus
– LCK (Çin Ligi) ve alt liglerin takım logoları
– Nunu, Rumble ve Shyvana için efekt güncellemeler

Benzer Yazılar

Riot Games’de artık kendi konsollu var!

TeknoBalta

Şampiyon ve kostüm indirimi: 23.06 – 26.06

Mertianz

5.16 Yama Notları

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster