TeknoBalta
hjsbfvksjhybvdate_thm
Bilgisayar Güncel Haberler Oyun Haberleri PlayStation Steam

Mafia III’de Bir Çok Lisanslı Müzik Yer Alacak!

AX‘da düzenlenen panelde, oyunun yapımcısı Hangar 13 oyun içerisinde bir çok lisanslı müziğin yer alacağını belirtti. 1968 yılında New Bordeaux (Gerçekte ise New Orleans) şehrinde geçecek oyun içinzamanının bir çok tanındık grupları yer almaya hazırlanıyor.

galeri_55

 

 

Bu şarkılar arasında Mafia III fragmanlarında duyduğumuz, 1960‘larda çıkan “All Along the Watchtower” ve “House of the Rising Sun” yer alıyor. Bunlar haricinde ise; Creedance Clearwater Revival‘dan “Fortune Son” ve “Son of a Preacher Man”, Rolling Stones‘dan “Paint It Black” gibi bir çok efsane müzik yer alacak. Lisanslı müzik kullanmanın karmaşık bir iş olduğunu belirten yapımcı bu yüzden bütün müzikleri açıklayamayacaklarını belirtiyor.

Yapımcı ayrıca neden New Orleans‘ı seçtiklerini açıkladı. Suçlular için endüstri, turizm ve eğlenceodaklı mekanların önemli olduğunu dile getiren yapımcı, New Orleans‘ın bu ihtiyaçları karşıladığını belirtti. Ayrıca New Orleans‘ın Mafia II‘deki Empire Bay‘den farklı olduğunu dile getiren yapımcı, bunun önemli bir detay olduğunu söyledi.

galeri_43

Müziklerin yanı sıra, Mafia III‘ün sürüş dinamikleri ve arabalarına da değinildi. Güçlü Amerikan arabaları, jipler ve askeri araçların bulunacağı oyunda, tam bir simülasyon beklenilmemesi gerektiği açıklandı.

 

“Her oyuncunun hikayesi farklı olacak.” diyen Hangar 13, oyuncuların Mafia III‘ü nasıl oynamak istediğini seçebileceklerini söyledi. İstenildiğinde çatışmaya girilebilecek iken ayrıca gizlilik de önemli bir unsur olacak. “Oyunu oynamak için doğru bir yol yok.” denildi. Ayrıca, oyuncunun yapacağı seçimler uzun vadede önemli olacak. Bir çok doğru seçim yapılsa bile bu durum ileride bazı olumsuz sonuçlar doğurabilecek.

galeri_58

Mafia III, 7 Ekim 2016 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Ek olarak; oyunun Türkiye satışları şuan için Steam‘de durdurulmuş vaziyette. 89 TL fiyatı ile ön siparişegelen Mafia III‘ün yalnızca Türkiye ve Güney Afrika bölgelerindeki satışları gözükmüyor. Fiyatlarda değişikliğe gidilecek mi hep beraber göreceğiz.

Benzer Yazılar

Civilization VI 21 ekim’de çıkıyor!

TeknoBalta

The Witcher – İlk Kitabı Ve Hemde Türkçe!

TeknoBalta

DOOM 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster