TeknoBalta
Haberler Oyun Haberleri

Man of Medan İlk Oynayış Videosu Yayınlandı!

Man of Medan İlk Oynayış Videosu Yayınlandı!

Supermassive Games tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan yaklaşan interaktif bir drama korku oyunudur. 

The Dark Pictures Anthology yeni korku deneyimleri sunmak için tasarlanan bağımsız sinematik korku oyunu serisi olacak. Her bir oyun birbirinden bağımsız olacak ve yeni bir hikaye, yeni yerler ve yeni oyuncu karakterleri içerecek.The Dark Pictures Anthology’nin ilk oyunu Man of Medan’da dört genç Amerikalı İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma bir enkazı bulmak için Güney Pasifik’te bir dalış gezisine çıkar. Fırtınanın bastırmasıyla birlikte gezileri kabusa döner.Oyuncular geminin kaptanı da dahil olmak üzere beş karakterin rolünü üstlenebilecek.Her bir oyun dallanan hikayeleri, yolları ve sayısız sonları ile tekrar oynanabilir şekilde tasarlanacak. Oyuncuların vereceği kararlar karakterlerin hayatta kalması için büyük önem taşıyacak.

Benzer Yazılar

Bu Haftaki Oyuncularıyla Buluşacak Oyunlar!

TeknoBalta

E3 2019 Fuarında Dying Light 2 Sunulacak!

TeknoBalta

Rainbow Six Siege Operatör Özellikleri-Finka

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster