TeknoBalta
Meizu-Pro-7-Foto-1-min
Mobil Haberleri

Meizu Pro 7 Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Meizu Pro 7 Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Meizu Pro 7 resmi tanıtım tarihi sonun belli oldu. Yapılan açıklama ile birlikte merakla beklenen Meizu Pro 7 çok yakın bir zaman içerisinde kullanıcıların huzurunda tanıtılacak. Arka tarafında tam renkli LCD bir ekran bulunduracak telefon, 5.2 inlik Full HD bir ekranı da önünde bulunduracak. 12 MP’lik çift arka kameralı telefonda MediaTek tarafından üretilen ilk 10nm teknolojisine sahip Helio X30 kullanılacak. 

Meizu’nun cihaz için gelecek planları hakkında daha fazla bilgi paylaşılacağı bir hafta olacak. Yani 26 Temmuz haftasında muhteşem özellikteki telefonun çıkış tarihi gösteriliyor. Ayrıca Meizu’nun daha özellikli bir Pro 7 Plus modeli duyurulacağı söylentileri var. Ancak cihazın çevresindeki diğer ayrıntılar gibi, 26 Temmuz tarihinde  daha fazlasını bulacağız. İkinci ekran kesinlikle ilginç, Meizu’nun, aslında ekranın hangi işlevsel amacı için kullanılacağını görmek için Pro 7’yi duyurmasını beklemek zorunda kalacağız.  Ayrıca bu firmayı duymayanlar için Meizu, 2003 yılında kurulmuş ve akıllı telefonlar ve müzik çalarlar üreten bir Çin tüketici elektroniği firmasıdır. 2007’de ilk müzik çalarını ve 2008’de ilk akıllı telefonu piyasaya sürdü. Şirket, ülkede Android telefonları piyasaya sürdüğü zaman 2015’te Hintli akıllı telefon pazarına girmeyi başardı. Telefon tüm dünya çapında hızla duyulmaya devam ediyor. Meizu’nun son mobil lansmanı M5c. Akıllı telefon yakın zamanda, Mayıs 2017’de piyasaya sürüldü.

Benzer Yazılar

Mobil PUBG Erken Erişime Açıldı

Mertianz

WhatsApp Masaüstü Uygulaması Çıktı!

Mertianz

Apple Watch 2 – Piyasaya Çıktı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster