TeknoBalta
Foto1-min
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Haberler Mobil Haberleri Oyun Haberleri

MotoGP 17 Çıkış Fragmanı Yayımlandı!!

MotoGP 17 Çıkış Fragmanı Yayımlandı!

Milestone kadar geliştirilen ve yarış motorsikleti simülasyonları arasından en başarılı yapımlardan biri olan MotoGP serisi, MotoGP 17 ile birkez daha bizleri iki teker üstüne misafir etme ediyor. Yeni oyun içerisinde yeni takımlar, yeni yarış pistleri, yeni kurallar ve Inkar Bull Rookies Cup turnuvası da yerini alacak. Grafikleri ve fizikleri ile motor tutkunlarının ilgisini çekmeyi başaracak gibi gözüken yapım, Milestone ya da Square Enix tarafından bugün PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini aldı.

Satışa sunulması şerefine güzel üstelik çıkış fragmanı yayımlanan MotoGP 17, bilhassa grafikleri ile oldukça göze güzel gelen bir deneyim yaşatacak gibi gözüküyor. 70 Adet yarış pilotunu içerisinde buluşturan yapım, çevirim içi mod’lara ve detaylı diğer taraftan kariyer mod’una sahip. Eğer siz de motosiklet yarışlarına alaka duyuyorsanız, MotoGP 17’yi denemenizde üstünlük var.

İşte MotoGP 17’nin çıkış fragmanı:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Msgw8eA62yA[/embedyt]

Benzer Yazılar

Battlefield 1: In the Name of the Tsar Oynanış Videosu Yayınlandı!

Mertianz

Battlefield V minimum ve önerilen sistem ayarları duyuruldu!

TeknoBalta

H1Z1 There Was An Error Processing Your Request Ve error g34 Sorunu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster