TeknoBalta
Outlast2
Bilgisayar Haberler Oyun Haberleri

Nasıl Bir Outlast 2 ile karşı karşıyayız?

Korku oyunu denildiği zaman ilk akla gelen oyunlardan Outlast, yeni oyunu ile bu etkisini devam ettirmeyi düşünüyor. Geçtiğimiz haftalarda yayımlanan videolar ile bu duyguyu bizlere az da olsa yaşatan Outlast 2 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. PAX East 2016 etkinliğinde detayları verilen Outlast 2’de karakterimizin adı Blake Langerman. Daha önceki oyundan bildiğimiz gibi karakterimiz yine elinde kamera ile dolaşmakta. Karakterimiz, eşi Lynn ile birlikte hamile bir kadının cinayetini araştırmak için yola koyuluyor ve oyun Arizona çölünde kaza yapan bir helikopter ile başlıyor ve elbette biz de bu helikopterin içindeyiz.

Kazadan sonra yalnız uyanıyoruz, hava karanlık ve sadece ayın ışığı etrafı aydınlatmakta. Etrafımıza bakındıktan sonra gözlüğümüz ve kameramızı bulup uzaklardaki bir barakaya doğru koşaruz. Tarlaların içinde deli gibi eşimizi aramaktayken bazen onu çığlıklarını duyuyoruz. Genel olarak Outlast 2′ye baktığımızda; oyun eşimizi bu acayip çölde bulmamızı konu almakta. Elbette bu işi yaparken hayatta kalmaya ve karşımıza çıkan zorlukları alt etmeye mecburuz.

Benzer Yazılar

FAR CRY PRIMAL 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Apple Watch 2 – Piyasaya Çıktı!

TeknoBalta

Mobil Kulllanıcıların En Çok Kullandığı 5 Uygulama

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster