TeknoBalta
Oyun Haberleri

NBA 2K18 Demo Tarihi Kesinleşti

NBA 2K18 Demo Tarihi Kesinleşti

NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K18, kısa süre önce resmi olarak duyurulmuş ve yayınlanan ekran görüntüleri ile oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. 2K Sports, NBA 2K18 demo versiyonu konusunda merakla beklenen açıklamayı geçtiğimiz gün gerçekleştirdi.

2K Sports’tan yapılan açıklamada, NBA 2K18 demo versiyonun, geçtiğimiz yıl gerçekleşen Prelude sistemi üzerinden devam edeceği belirtildi.

Bu sistem sayesinde kendi oyuncunuzu yaratarak, draft edilmeden önceki üniversite karşılaşmalarını oynayabiliyorsunuz. Eğer oyunun tam sürümünü satın alırsanız, demodaki verileriniz, oyunun tam sürümüne aktarılıyor.

NBA 2K18 demo versiyonunun 8 Eylül’de oyun severlerin beğenisine sunulacağı belirtildi. Demo ne yazık ki sadece PS4 ve Xbox One kullanıcıları için erişilebilir olacak. Bir başka değişle NBA 2K18’in yayınlanacağı diğer platformlarda demo versiyon olmayacak.

NBA 2K18, PC, PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için eş zamanlı olarak 19 Eylül’de raflardaki yerini alacak.

Benzer Yazılar

Paladins – Tüm Şampiyonlar Açıldı! (Ücretsiz)

TeknoBalta

Büyük Bir Friday the 13th Güncellemesi Geliyor!

Mertianz

Humble Book Bundle: Game Studies İle Video Oyunları Hakkında Daha Fazla Bilgiye Sahip Olabilirsiniz

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster