TeknoBalta
maxresdefault-1
Bilgisayar Genel Haberler Oyun Haberleri PlayStation Steam

No Man Sky Oyunu duyuruldu!

Hem Ps4 de Hemde pc de olucak bu oyun şaşırtıcı sürpizleri sunmakta ve oyuncuyu hiç görmediği ortamlarda birbirinden maceralara sokmakta!Oyunun açık dünyada oluşu sizi her koşulda hoşnut edicek…

Klasik bilim-kurgu,macera esinlenerek yapılmış olan, No Man Sky eşsiz gezegenler ve yaşam formları ve sürekli tehlike ve eylem ile dolu, ayrıca galaksiyi keşfetmek için size herşeyi sunmakta.

Bu sonsuz evrende, her oyuncu daha önce görmedği yerleri ve yaratıklar keşfedecek ve epik bir yolculuğa sizi çıkartacak .

Ama her oyunda oldugu gibi, düşman yaratıklar ve kötü korsanlar var ve hayatta kalma sizin için oldukça zor olucak, silah ve takım upgradeleri bulunmakta.

Tüccar olmakmı işte bu! unutulmuş dünyalarda zengin kaynakları bulmak ve en yüksek fiyatları onları satmak işte oyun dediğini böyle olur.

Kaşif mi olmak isterseniz? Daha önce hiç kimsenin görmediği şeylerİ keşfedin.Zehirli ortamlarda hayatta kalma için takımınızla oynayın.

Yolculuğunuza her nefeste, bir yaşam olduğunu unutmayın!

Ticaret konvoylar yıldızlı arasında seyahat,  korsanları gafil avlayın mı?

Çıkış Tarihi 22 Haziranda olan oyunun satış fiyatı 59olarak sunulmakta ve yaklaşık 150tl kadar ayrıca steam de alınabilecek.

Aradığınız herşey bu oyunda!!

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=nLtmEjqzg7M[/embedyt]

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=CLcjvIQJns0[/embedyt]

Steam Linki

Benzer Yazılar

Dark Passage Kadrosundan Beklenmedik Bir Ayrılık!

Mertianz

GTA 5 Frank Ocean Radyo İstasyonu Oyuna Geliyor!

Mertianz

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 13.05.2019

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası