TeknoBalta
overwatch2-1464015914
Donanım Haberleri Oyun Haberleri

NVIDIA Overwatch Güncellemesi Duyuruldu

verwatch‘un piyasaya çıkacak olmasıyla birlikte grafik kartı üreticileri de oyunculara üst düzey oyun deneyimi sunmak için çalışmalara başladı.NVIDIA tarafından yayınlanan Game Ready (368.22) güncellemesi ile oyundaki en iyi görüntü kalitesi oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyunlardaki grafik performanı da bir hayli yüksek seviyede. Piyasaya çıkarılan her oyun kullandığımız konsol veya bilgisayarların grafik arayüz sınırlarını sonuna kadar zorluyor.

16-05/23/overwatch1-1464015486.jpg

Günümüzde duyurulan üst düzey ekran kartlarından hemen hemen hepsi her oyunu ultra ayarlarda oynatabilecek seviyede ancak bu bazen yeterli olmayabiliyor. NVIDIA kanadından yayınlanan yeni güncelleme ile oyunlardaki optimizasyon üst düzeye çıkarılmış durumda. Yayınlanan güncelleme Overwatch, Total War:Warhammer, War Thunder ve World of Tanks‘ı kapsıyor.

Oyun esnasında yüksek FPS, üst düzey modelleme ve 4K görüntü almak istiyorsanız eğer sistem güncelleştirmelerini devamlı olarak en üst düzeyde tutmanız gerekiyor. NVIDIA GeForce GTX ekran kartları için yayınlananOverwatch Game Ready güncelleştirmesi ile oyunları üst düzey çözünürlük ile akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz. Yayınlanan güncellemeyeNVIDIA Overwatch Game Ready sayfasından ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Steam’de En Çok Oynanan Listesi Olduğu Yerde Durmuyor!

Mertianz

PUBG Sanhok araba tekne spawn yerleri ve loot yerleri!

TeknoBalta

For Honor Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası