TeknoBalta
nvidia-releases-new-geforce-drivers-for-windows-10-485028-2
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Haberler Mobil Haberleri Oyun Haberleri Steam

Nvidia’dan Akıl Almaz Fırsat! Destiny 2 Bedavaya Gelsin!

Nvidia’dan Akıl Almaz Fırsat! Destiny 2 Bedavaya Gelsin! Evet, yanlış duymadınız, Destiny 2 beta erişimi sizler için ücretsiz hale gelecek. Oyuna erkenden erişin ve oynayın. Tek yapmanız gereken bir GTX 1080 veya 1080 Ti ekran kartı satın almanız gerekiyor.

Bu Fırsat KaçMaz!

Nvidia’nın bir sonraki ekran kartı paketi için dizilmiş tatlı bir teklifi var. Bir GTX 1080 veya 1080 Ti satın alırsanız, Destiny 2’nin ücretsiz bir kopyasını elde edebilir ve PC beta’sına ücretsiz girebilirsiniz. Ayrıca sadece eski beta erişimi değil. Nvidia’ya göre, [Erken] Erişim. Neden Erken parantez içinde? Kim bilir! Ama burada önemli olan nokta, Destiny 2’yi alıp 24 Ekim’deki çıkış tarihinden önce oyunu deneyebilirsiniz.

Bilgisayarda oldukça iyi çalışan Destiny 2’yi zaten gördük ve bir GTX 1080 veya 1080 Ti oyunu yüksek ayarlarda çalıştırmak için yeterince güçlü olmalı diye düşünüyoruz. Bu teklif Nvidia’nın grafik kartı ortaklarının herhangi birine de uygulanıyor olmalı, bu nedenle seçim yapabileceğiniz birçok model var.

Amazon’un tanıtım sayfasına göre, fırsat iki hafta boyunca duracak: 27 Haziran’da sona eriyor. Destiny 2 için promosyon kodu 31 Temmuz 2017’de sona eriyor. Bu paketi alırken aldığınız kodla kayıt olmayın aman ha unutmayın!

Benzer Yazılar

Rainbow Six Siege Blood Orchid Paketi Operatörleri Ve Özellikleri

Mertianz

PUBG’de hile kullanan 100 bin kullanıcı oyundan uzaklaştırılmaya başlandı.

TeknoBalta

Tesla Artık Arabalarını İnternet Üzerinden Satacak!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster