TeknoBalta
Outlast_2nin_lk_OynayA_Videosu_En_Sonunda_Geldi
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Oyun Haberleri

Outlast 2’nin İlk Oynayış Videosu Sonunda Geldi!

İlk oyunu ile kabusumuz olan Outlast, bir nevi tamamlayıcı rolünde olan Outlast: Whistleblower ile bu kabusu devam ettirmişti Görünen o ki Red Barrels stüdyosuna bu yetmemiş. Öyle ki, Outlast 2 geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyuruldu. Tabi ki korku oyunuseverler olarak bu habere oldukça sevinmiştik.

Outlast-2nin-Yeni-Detayları-Açıklandı

Zaman için de yayınlanan ilk ekran görüntüsü ve son zamanlar beğenimize sunulan bir videosu ile gizemini devam ettiren Outlast 2, en nihayetinde ilk oynanış videosu ile karşımıza çıktı.

Dört buçuk dakika uzunluğundaki bu ilk oynanış videosuna bakacak olursak, yapımcıların da daha önceden bahsettiği gibi ikinci oyunun farklı bir mekanda geçeceği belli oluyor. Her ne kadar kovalamaca ilk başlarda kapalı bir mekanda başlasa da, kısa bir süre sonra karakterimizin kendini dışarı atması ile bir ayçiçeği tarlasında devam ediyor.

Oyun ile ilgili dikkatimizi çeken şeyler arasında kamera görüntüsünün daha gerçekçi bir hale gelmiş olması. Bununla birlikte, oynanış videosu bir çiftlik evinin yakınlarında geçtiği için varil ve su altı gibi saklanma yerlerimiz mevcut. Görselliğin de ilk oyuna göre epey geliştiği Outlast 2 oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=P1HTFK6VAeo[/embedyt]

Benzer Yazılar

Farming Simulator 19’un Fragmanı Yayınlandı

TeknoBalta

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 14.05.2019

TeknoBalta

Star Wars: Battlefront 2 Duyuruldu

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası