TeknoBalta
Overwatch

Overwatch 3. Yılının Şerefine 1 Haftalığına Ücretsiz Oldu!

Overwatch 3. Yılının Şerefine 1 Haftalığına Ücretsiz Oldu!

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve oyunseverler tarafından yakından takip edilen Overwatch, piyasaya sürülüşünün üçüncü yılını oyuncularıyla kutluyor. Düzenlenen etkinlikler kapsamında, oyunu almayı düşünen ya da sadece denemek isteyen oyuncular için bir kampanya yapıldı. Düzenlenen bu kampanya kapsamında Overwatch, 28 Mayıs’a kadar bedava oldu.

Oyunu ücretsiz olarak oynayan kullanıcılar, bu sürecin sonunda oyunu satın almaya karar verirlerse, ücretsiz süreçte oyundan kazandıkları kasalar ve eşyalar otomatik olarak yeni hesaplarına aktarılacak. Ayrıca yıl dönümü etkinlikleri kapsamında oyuna giriş yapan kullanıcılara da Yağma Kutusu verileceği belirtildi.

Overwatch ile ilgili diğer yazılar için tıklayın!

Bu oyunu ücretsiz olarak oynamak isterseniz, oynayacağınız platform için gerekli olan işlemleri yapmanız isteniyor. Oyunu eğer PS4 üzerinden oynayacaksınız, Overwatch’ı konsolunuza PlayStation Store’dan, Xbox One üzerinden oynayacaksanız da Microsoft Mağaza’dan yüklemeniz gerekiyor. Bunların haricinde eğer bilgisayarınız üzerinden bu oyunu oynamak isterseniz, Battle.net uygulamasını indirmeniz üstüne bir de hesap oluşturarak giriş yapmanız gerekiyor. 

Benzer Yazılar

Overwatch’a yeni Paris haritası geliyor!

Ömer

Overwatch Yeni Karakteri – Ashe!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster