TeknoBalta
Oyun Haberleri

Overwatch Oyuncularının Yaşadığı 8 Durum

Overwatch Oyuncularının Yaşadığı 8 Durum

1) Baş Belası Junkrat

Oyunda belkide en baş belası hero Junkrat’tır .Bombaları olsun tuzağı olsun gerçekten can sıkıyor ve benimde en sevmediğim herolardan biri.Çoğu kez atılmış bir bombaya veya yere koyulmuş tuzağa yakalanıp anında ölebiliyoruz.Bu yüzden artık gözlerim yere bakar oynamaya başladım diyebilirim.En can sıkan şeyde atmış olduğu bombalara saçma sapan bir şekilde,hani derler ya ordan öylesine geçiyordum misali gerçekten bi anda ölebiliyorsunuz.Bunu ilk sıraya koydum çünkü canımı çok sıkmışlığı vardır bu heronun.

2) Aşağılara Atılarak-Düşerek Ölmek

Oyunda hepimizin başına gelen durumlardan biri de yanlışlıkla veya bilerek aşağıya atılmaktır.Reinhardt’la beraber uçmuşluğumuz da vardır,Lucio ve Pharah tarafından tek başıma aşağılara gönderildiğimde çok olmuştur.Oyunun aslında zevk veren özelliklerinden biri bence.Bazen bir dikkatsizliğe kendinizi aşağıda bulabiliyorsunuz.

3) 2-3 Dakikayı Bulan Bekleme Süreleri

Genelde 5-6 kişi oyuna girmeye çalıştığımızda oluyor bu durum.2-3 dakikayı buluyor.Buda karşıya bizim takımla denk bir takım bulmaya çalıştığından oluyor.Düşük bir ihtimalde olsa bazen tek kişi girmeye çalışınca da başımıza geliyor bu durum.

4) Kaza Kurşununa Gitmek

Bu durumda oldukça sık yaşanır.Düşman aslında sizi değil bir takım arkadaşınızı vurmak için ateş eder ama yanlış yapılan bir hareketle mermiye kafa atma durumu gelir ve arada biz kaynarız.Özellikle Roadhog’un hooklarında da bu durum meydana gelir aslında sizi çekmek istememiştir ama o kancaya biz yakalanırız.

5) Aynı Legendary Skinden Bir Tane Daha Çıkması

Beraber oynadığınım bir kaç arkadaşımında başına gelmiş bir olay. Haa çok mu kötü birşey,değil zaten sizde olan itemin veya skinin aynısı çıktığında paraya dönüşüyor.Ama çıktığı anda hayal kırıklığı yaşattığı kesin.

6) Takımda Genellikle Oluşan Healer Sorunu

Genelde çoğu kişi healer almayı sevmiyor bu bir gerçek.Durum böyle olunca da takımda healer eksikliğini hissediyoruz.Bazen istemeden biz alıyoruz.Agresif healer alınca da takımda agresif healer alana karşı konuşmalar başlıyor vs.

7) Oyunda Trolleyenler

Oyunda ki bu tarz troller genelde takımı engellemeye yönelik hareket ediyor.En çok başıma gelen takımda ki trollun Mei alması ve önümüze sürekli duvar atarak bizi trollemesidir.Dediğim gibi artık her oyunda her alanda troll bulunuyor yapacak birşey yok.Bazende quick match’te sizden başka herkesin aynı heroyu alması vb durumlarda oluyor.

8) Yaşanan Hero Kavgası

Genelde 3-5 oyunda bir başımıza gelen bir durum.Örneğin Reaper alırsın hemen biri bırak ben alayım vb laflar eder ve gittikçe bu laflar ağırlaşmaya başlar.Veya aldığın heronun etkisiz olduğunu bu heroyu değiştirmen gerektiğini söylerler,çünkü oyunun kitabını yazan pro insanlar ya bunlar herşeye karışırlar.Maç kaybedincede suçlu sen olursun o kadar kille rağmen

Benzer Yazılar

Gears of War 4 Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Paragon Sistem Gereksinimleri

Mertianz

FIFA 18 En İyi Dribling Yapan Futbolcular

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster