TeknoBalta
Film Haberleri

Oyuncak Hikayesi 4’ün Fragmanı Yayınlandı!

Oyuncak Hikayesi 4’ün Fragmanı Yayınlandı!

Disney’in en çok sevilen film serilerinden olan Oyuncak Hikayesinin yeni filmi için sabırsızlıkla bekleniyor. Disney/Pixar, daha önceki fragmanlardan daha da uzun olan 3. fragmanı yayınladı.Toy Story 3’ün yayınlanmasından bu yana dokuz yıl geçtiğini düşünürsek bu filmin, serideki son film olmasını beklemek hiç de şaşırtmaz.

Yeni filmde oyuncaklar Bonnie adlı küçük bir kızın oyuncakları olmuşlar. Tim Allen ve Tom Hanks seslendirme rollerine geri dönerken onlara Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Tony Hale ve Keanu Reeves gibi isimler filme eşlik ediyor.
Yeni filmde ekip, Bonnie’nin yaptığı Forky adlı oyuncağın peşinden bir maceraya atılacak ve Woody, dünyanın bir oyuncağın gözünden nasıl göründüğünü gösterilecek.Filmin yönetmenliğini Josh Cooley, yapımcılığını Jonas Rivera ve Mark Nielsen ikilisi üstlenecek. Oyuncak Hikayesinin vizyon tarihi ise 21 Haziran 2019.

Benzer Yazılar

Dağ ve Börü’nün Yönetmeni Alper Çağlar’dan Göktürk Üçlemesi Adlı Harika Bir Çalışma Geliyor!

Mertianz

2018 BAFTA TV Ödüllerinin Konuları ve Adayları Duyuruldu!

Mertianz

Avcı: Kış Savaşı – The Huntsman Winter’s War 22 Nisan da sinema’da

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster