TeknoBalta
Oyun Haberleri

PALADİNS Ekranda Kırmızı Nokta Sorunu

PALADİNS Ekranda Kırmızı Nokta Sorunu

Hata yazılım kaynaklı olduğu için bilgisayarımızdaki bütün oyun bileşenlerini güncellemeniz gerekiyor.

Bu yazılımlar;

  • Ekran kartı sürücüsü
  • DirectX
  • Physx Sistem Yazılımı
  • .Net Framework

Ek olarak bilgisayarınızdaki Visual C++ redistributable paketlerinin eksiksiz olduğundan emin olun.

Hatayı ilk kez bugün mesaj atarak bize ulaşan bir arkadaşımız sayesinde öğrendim. Daha önce hiç duymadığım için oyunun kendi forumunda ve redditte Paladins sublarında biraz konuyu araştırdım. Benzer hatayı alan nadir de olsa başkaları da var. Hatta ekran kartını değiştirme seviyesine taşıyıp hatanın hala devam ettiğini söyleyenler var. Yani hatanın yazılım kaynaklı olduğu konusunda hemfikiriz arkadaşlar.

 

Yukarıda anlattığım işlemleri yapan ve bilgisayara format atan kişilerde hatanın çözüldüğünü duydum. Eğer yukarıda yer alan işlemleri yaptığınız halde hala çalışmıyorsa;

  1. Paladinsi silip yeniden yükleyin
  2. Hala devam ediyorsa sistem geri yükleme yaparak sisteminizi hatayı almadığınız bir önceki tarihe yada daha önceden oluşturduğunuz yedekleme noktasına taşıyın. (Burada şunu da ekleyim. Sisteminizin en stabil çalıştığı anda kendinize yedekleme noktası oluşturun. Sıkıntı olduğunuzda sistemi sürekli buraya taşırsınız.)
  3. Bunları yaptığınuz halde hala hatayı almaya devam ediyor veya en başından beri bu hatayı alıyorsanız son çare alarak bilgisayarınıza format atın arkadaşlar.

Benzer Yazılar

2017 Yılının En Popüler Trend Videoları

Mertianz

E3 2019 Etkinliğinde En Fazla Ön Siparişe Sahip Oyunlar Açıklandı!

TeknoBalta

Sonbahar Steam İndirimlerinin En İyileri

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası