TeknoBalta
Mobil Uygulamalar

Play Store’da bedava olan ve ilgileri üzerinde toplayan 4 uygulama!

Play Store’da bedava olan ve ilgileri üzerinde toplayan 4 uygulama!

1) Opera Touch 

Masaüstü tarayıcıları söz konusu olduğunda Opera hep garip özellikleriyle önümüze geliyor. İnsanların çoğu masaüstü tarayıcısı olarak Chrome ve Mozilla kullanıyor olsa da söz konusu Android olunca içlerinde en iyi uygulama, Opera’nın tarayıcısı olabilir. Opera, yıllardır kullanıcıları için çok çeşitli özelliklerle geliyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Opera’nın tarayıcısı tek elle kullanabilme özelliğiyle geldi. Eğer Chrome, Mozilla yahut Edge üçlüsünden memnun değilseniz Opera Touch tercih edebileceğiniz en iyi seçenek. 

2) Google Tasks 

Google markalı görev uygulaması uzun zamandır Play Store’da. Geçmişte yalnızca Gmail üzerinden ulaşabildiğiniz uygulama, şimdi çok daha kolay erişilebilir durumda. Tüm verilerinizi tek bir sistem altında tutmak isteyenlerdenseniz, Google Tasks tam size göre. Tüm cihazlarınızda senkronize edilen iş ve görevlerinizi istediğiniz zaman, herhangi bir yerden yönetin ve düzenleyin. 

3) Keepsafe VPN

Keepsafe VPN, Wi-Fi etkin noktalarında gizliliğinizi korumak için en iyi VPN, ayrıca herhangi bir kısıtlama olmaksızın dünyanın her yerinden siteleri ziyaret etmenizi kolaylaştırıyor. Uygulama, çevrimiçi aktivitelerinizin tamamının gizli kalmasını sağlıyor. Keepsafe herhangi bir kayıt tutmaz ve ISS’ler, IT yöneticileri ve diğerleri sizi asla izleyemez. 

4) HockeyApp 

Microsoft tarafından geliştirilen HockeyApp, Android geliştiricilerine önizleme sürümleri üzerinde tam kontrol sağlayan bir hepsi bir arada mobil çökme analizi ve beta dağıtım hizmetidir. Test ediciler, yaklaşan Android uygulamalarının beta sürümlerine kolayca erişebilir. HockeyApp hesabınızla oturum açtığınızda diğer platformlardaki sürümler de dahil olmak üzere uygulama geliştiricilerinin paylaştığı yazılımlarının bir önizlemesini görebilirsiniz. 

Benzer Yazılar

ARK’ın mobil sürümü geliyor!

TeknoBalta

İnsanları Spor Üzerinden Bir Araya Getiren Uygulama – Sweaters

TeknoBalta

Eski Instagram Geri mi Dönüyor?

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster