TeknoBalta
b793ed5d-5b83-42b7-b324-a844b83dda36
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Haberler Oyun Haberleri Steam

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’UN TAM SÜRÜMÜ ERTELENDİ!

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’UN TAM SÜRÜMÜ ERTELENDİ!

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un tam sürümü, geliştiricilerin planladığı zaman içerisinde piyasaya sürülemiyecek. Tam sürümün, erken erişime açıldıktan sonra 6 ay içerisinde gelmesi bekleniyordu, ancak bu yıl sonuna doğru gelecek şekilde ertelendi.

Oyunun Steam sayfasında konuşan Brendan Greene :

“Geçtiğimiz birkaç ay boyunca pek çok röportaj yaptım ve çoğunda oyunu erken erişime açıldıktan sonra, 6 ay içerisinde çıkarmayı planladığımızı söyledim. Sonradan farkettim ki çıkış aralığını belirli bir süre ile sınırlamak, istediğimiz özelliklerde tam sürüm oyunu sunmamızı engelleyebilirdi ve oyuncularımız için hayal kırıklığı olabilirdi.”

“Böylece tam sürüm çıkış tarihini ileri bir tarihe ertelemeye karar verdik, ancak emin olabilirsiniz ki 2017’nin son çeyreği bitmeden tam sürüm çıkartmış olmayı planlıyoruz.”dedi.

Greene, tam sürümün çıkışına dek oyunun düzenli güncellemeler alacağını da ekledi. Bu güncellemelerden birinin de çıkış yapması beklenen ikinci harita olması muhtemel.

Benzer Yazılar

Razer’ın Yeni Telefonunun Gold Edition’u Tanıtıldı

TeknoBalta

Android Telefonlarda İnstagramı Koyu Mod Yapma

Emircan

The Division 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster