TeknoBalta
prison-break-dizisi-geri-dönüyor-5.sezon_
Güncel Haberler Haberler Sinema

Prison Break 5.sezon fragmanı

İlk geri dönüyor haberlerini aldıktan sonra tam olarak idrak edemediğimiz Prison Break, yeni sezon fragmanıyla bombayı bıraktı. Prison Break 5. sezon ilk fragmanı, diziye dair özlediğimiz ne varsa geri getiriyor.

Preson Break dizisinde Michael Scofield efsane karakteri mezardan kaçacak. Bildiğiniz gibi Michael’ı oynayan Wentworth Miller ve Lincoln’u oynayan Dominic Purcell şu anda beraber Legends of Tomorrow dizisinde rol alıyorlar. Bu bir dezavantaj gibi dursa da, aslında büyük de bir artı sağlıyor. İki başrolün de takvimleri senkronize olduğundan, Prison Break kendisini Legends of Tomorrow’un ara verdiği bir zaman atsa kurtarıyor şu an. Ama elbette mühim olan, hikayenin iyi olması, kimin geri geldiği değil. Bakalım o nasıl bir şey olacak?

Lincoln, T-Bag, Sara, C-Note ve elbette Michael. Özlediğimiz karakterleri bir bir gördüğümüz fragman, bizi yine alışık olduğumuz hapishane sahneleriyle karşılıyor. Öldü zannettiğimiz Michael Scofield’i hapishaneden kurtarmak için yeniden bir araya gelen ekip, Prison Break’i Prison Break yapan kaçış planlarını alevlendiriyor.

Prison Break tamamen orijinal kadrosuyla önümüzdeki yılın başlarında yayın hayatına merhaba diyecek. O zamana kadar 2 dakikalık fragmanla yetinmekten ve ilk sezonun tadını aramaktan başka yapacak bir şey yok

Benzer Yazılar

Bilimi,Oyun ve Sanatla Buluşmasına Destek!

TeknoBalta

The Elder Scrolls III: Morrowind Ücretsiz Oldu!

TeknoBalta

Karadeniz’de Dünyanın En Eski Gemisi Bulundu!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası