TeknoBalta
Fornite Haberler Mobil Oyunlar Oyun Haberleri PUBG

PUBG MOBILE, kış haritası Vikendi ile buluşuyor!

PUBG MOBILE, kış haritası Vikendi ile buluşuyor!

PUBG Mobile beta sürümü çok yakında yeni bir güncelleme alacak. Güncelleme ile birlikte kar haritası olarak adlandırılan Vikendi de oyuna dahil edilecek.

Mobil oyunculuğun son bir yıl içinde patlama yapmasının en büyük nedenlerinden biri olan PUBG Mobile, çok yakında yeni bir güncelleme alacak. 20 Aralık’ta yayınlanması beklenen güncelleme ile birlikte uzun süredir beklenen 6X6 kar haritası Vikendi oyuna eklenirken, bazı önemli yeni geliştirmeler de oyuna dahil olacak.

PUBG Mobile oyuncuları Erangel haritası ile Rusya ve Avrupa’da hayatta kalmak için mücadele ediyorken Miramar’da Kuzey ve Orta Amerika; Sanhok’ta ise Doğu ve Güney Asya’da aksiyonun içine dalıyorlar. Bir kar aracı ve karlı hava durumu ile birlikte gelecek olan Vikendi haritası ise oyuncuları kuzeyin soğuk coğrafyasının içine atacak.

Oyuna gelecek bir diğer yeni özellik ise sunucular arası çapraz eşleşme olacak. Artık dileyen oyuncular, farklı sunuculardaki oyuncularla eşleşebilecekler. Ayrıca çok fazla maça girip eşleşmeden çıkan oyuncular bir süre maç eşleşme başlatamayacaklar. Bununla birlikte artık şüpheli bir hareketi tespit eden oyuncular, başka oyuncuları rapor edebilecekler.

İçerisinde 6×6 kar haritası Vikendi, yeni kar aracı, karlı hava durumu, çapraz sunucu eşleşmesi ve dahası bulunan PUBG Mobile 0.10 güncellemesi, çok yakın bir zamanda beta sunucularına ulaşacak. Güncellemenin kararlı sürüme yayınlamasının ise 20 Aralık’ta gerçekleşmesi bekleniyor.

Benzer Yazılar

Gears of War 4 Sistem Gereksinimleri

Mertianz

PUBG mobil versiyonu dahil 400 milyon oyuncuya ulaştı!

TeknoBalta

Forza Motorsport 6 Geliyor!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster