TeknoBalta
PUBG

PUBG’ye dün gelen 9 GB’lik güncellemeyle gelen yenilikler!

PUBG’ye dün gelen 9 GB’lik güncellemeyle gelen yenilikler!

PUBG’nin 25. güncellemesi,dün itibarıyla kullanıcılara sunuldu. 7 saat süren bakımının ardından yayınlanan 9 GB’lık dev güncellemeyle oyuna yeni silahlar eklenirken, test sunucularında başarısız olan bazı özellikler ise güncellemeye dahil edilmedi.

Oyun dünyasının en popüler oyunlarından PUBG’nin 25. güncellemesiyle yapılacak değişiklikler ve eklenecek özellikler bir süredir test aşamasındaydı. PUBG Corp. bugün itibarıyla 25. güncellemeyi oyuncuların kullanımına sundu. Yayınlanan güncelleme ile gelmesi beklenen Kar Bisikleti başta olmak üzere bazı eklentiler, testte başarılı olamadığı için paketten çıkarıldı. Gelin PUBG’ye gelen güncellemenin diğer detaylarına birlikte göz gezdirelim.

1. Vikendi ve Erangel haritalarına eklenen yeni silah: Bizon (PP-19) SMG

9 mm’lik mermi kullanan Bizon (PP-19) SMG, 53 round kapasitesine sahip. Eklenen bu yeni silah ile birlikte susturucu, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı görüş özelliği kullanılabilir halde.

2. Silah kullanımında “Yardımcı Görüş” eklentisi

25. güncelleme ile gelen en önemli değişikliklerden biri de yardımcı görüş özelliği oldu. Oyuncuların hedef almasını kolaylaştıran bu eklenti, şu an için bazı silahlarda aktif halde. Silahlara eklenen ikincil bir optik araç ile görüşü değiştirecek bu eklenti Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile kullanılabilir hale geliyor. Yardımcı görüş özelliğinin kullanılabileceği silahlar ise şunlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K.

3. Vikendi’ye eklenen yeni hava durumu: Ay Işığı

Ay ve kuzey ışıkları ile aydınlatılmış yeni gece modu, 25. güncelleme ile gelen bir diğer özellik oldu. Kutupları anımsatan bu özellik de güncellemeye ayrı bir güzellik katmış.

4. Vikendi’de loot dengesi değişiklikleri

Vikendi’de kullanıcılardan gelen geri bildirimler ışığında loot dengesinde de değişikliği bulunuyor. Yapılan değişiklikle SMG oranında azalma, AR oranında artış var. 3. seviye kask ve yelekler de daha nadir bulunuyor. Mavi alan hakkında da bazı değişikliklerin yapıldığı güncellemeyle alan artık merkezden daha uzakta bulunacak ve daha fazla can azaltacak.

Benzer Yazılar

PUBG’de Joker Ve Harley Quinn Skinleri Gelecek!

TeknoBalta

PUBG MOBILE, kış haritası Vikendi ile buluşuyor!

Ömer

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster