TeknoBalta
razer-broadcaster-hero
Donanım Haberleri Haberler

Razer Yayıncılara Özel Ekipmanları Çok Büyük Rabet Görüyor!

Razer kulaklıklar dışında çoğu aksesuarda farklı ürünler yapmaya devam ediyor.Özellikle oyuncular için yaptığı kulaklıklar çok popüler olan firmanın.Şimdiden yayıncıların en büyük problemlerini çözmek için çalışmalar yapmaya devam ediyor.İlk video kaydetme cihazı Ripsaw çıkaran firma,kare hızını düşürmeden ya da çözünürlükten ödün vermeden yayın yapmayı mümkün kılıyor.

239556_0513ce37d3a01523654f86bfb10c324e

Profesyonel yayınları daha kolay hale getirmeyi amaçlayan Ripsaw, 60 fps’de 1080p görüntü yakalayabiliyor. Harici video kaydedicisi USB 3.0 ile bilgisayara bağlanıyor ve neredeyse hiç gecikme yaratmadan yayını gerçekleştirebiliyor. Mikrofon girişi ve yardımcı girişle gelen cihaz, müzik eklemeyi ve sesli yorum yapmayı da sağlıyor. HDMI girişi de bulunan cihazın en iyi yani sadece PC ile değil, Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3 ve Nintendo Wii U ile de çalışabiliyor olması.

Benzer Yazılar

Intel Uyardı!

TeknoBalta

The Irishman Filminin Fragmanı Yayınlandı!

TeknoBalta

Nokia’nın yeni telefonu; Nokia 150!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası