TeknoBalta
o2bc8dfepjqe2kqlgtkd
League of Legends

Razer’dan League of Legends’e Özel Scouter

Yeni Razer Comms eklentisi sayesinde League of Legends’da detaylı oyuncu bilgilerine ulaşabilecek ve sesli sohbetlerinizde kristal berraklığını yakalayabileceksiniz.

Oyuncular için ürettiği ekipmanlar ile ünlenen Razer,  League of Legends (LoL) için geliştirdiği VoIP Messenger eklentisi LoL Scouter’ı duyurdu. Razer’ın yazılımı Comms’un en yeni versiyonuna eklenen URL özelliği sayesinde Razer Comms kullanıcıları takım arkadaşlarını çağrılara davet edebilmek için alternatif bir yol bulmuş oldu. Güncelleme aynı zamanda Riot Games’in üçüncü parti uygulama rehberiyle uyumluluk içinde geliştirildi.

94

LoL Scouter, eşleştirilmiş takımların sesli sohbet kanalıyla iletişim kurmasını sağlıyor ve karşı takımdaki oyuncuların yetenek seviyeleri hakkında detaylı bilgiler sunuyor.

Sesli sohbet özelliklerinin yanısıra LoL Scouter ile hem takım arkadaşlarınızın hem rakiplerinizin şu bilgilerine ulaşabilirsiniz:

•    Şampiyon’un ismi
•    Sezon Sıralaması
•    Sıralamalı ve normal oyun kazanma/kaybetme oranı
•    Kill/Death/Assist (KDA) toplamı
•    Rünler
•    Ustalıklar

Razer Comms, oyuncular için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir “hepsi bir arada” iletişim çözümü. Sunduğu grup sohbeti, VoIP anında mesajlaşma özelliği, oyunlar arası sohbet desteği özelliklerinin yanısıra gelişmiş bir güvenlik sistemine de sahip. Razer Comms kullanıcıları doğrudan Razer sunucularına bağlanabildikleri için IP adreslerini gizleyebiliyor ve böylece DDoS saldırılarından korunabiliyorlar.

Benzer Yazılar

Riot Games’de artık kendi konsollu var!

TeknoBalta

EU LCS 8.Hafta Sonuçları ve Puan Durumu

Mertianz

League of Legends Oyuncusu 300. Seviyeye Ulaştı!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası