TeknoBalta
Film Haberleri

Recep İvedik 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Recep İvedik 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Recep İvedik, Şahan Gökbakar’ın Dikkat Şahan Çıkabilir adlı TV programının sevilen bir karakteri. Şu ana kadar 5 filmi vizyona girmiş olan Recep İvedik, aykırı karakteri ile Türk sinema tarihinin en çok tartışılan ve en çok izlenen karakterlerinden biri olmayı başarmıştır.

Türkiye’de +13 ve olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar uyarıları ile vizyona giren Recep İvedik serisinin ilk filmi 4.301.693 seyirciyi, ikinci filmi 4.333.144 seyirciyi, üçüncü filmi 3.326.084 seyirciyi, dördüncü filmi 7.369.098 seyirciyi ve beşinci filmi 7.437.050 seyirci ile sinema salonlarını doldurdu.

Serinin altıncı filminin bu yılın şubat ayı içinde vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak Mars Group ile yaşanan anlaşmazlıklar, çıkış tarihinin ertelenmesine neden oldu. Ancak Recep İvedik 6 filminin çıkış tarihi sonunda belli oldu. Buna göre CJ Entertainment Turkey’in üstleneceği Recep İvedik 6 ila 8 Kasım 2019’da seyirciler ile buluşacak.

Benzer Yazılar

Aslan Kral Fragmanı Yayınlandı!

TeknoBalta

Escape Room – Kaçış Odası İlk Fragamanı Yayınlandı!

TeknoBalta

Dünyada Sevilen Ama Ülkelerinde Sevilmeyen 10 Film

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster