TeknoBalta
Oyun Haberleri

Resident Evil 7 Rehberi

Resident Evil 7 Rehberi

Taktikli Oynayın

Oyun silah alet eşya kaynamıyor ne yazık ki.Bu yüzden silahları kullanırken tutumlu olmakta fayda var.Merminiz en olmadık yerde biterse sizde bitersiniz.Ayrıca hadi diyelim ki silahsız kaldık,bu noktada en önemli iş kulaklarımıza düşüyor.Yaklaşmakta olan bir düşman duyduğumuzda ondan saklanarak veya kaçarak kurtulabiliyoruz.Düşman bizi yakaladı ve saldırı yapacaksa bu saldırının etkisini azaltacak bir korunma yapabiliyoruz.

Antika Para

Oyunda bir diğer önemli konuda antika paralar.Bu paralar ile kullandığınız silahları eşyaları geliştirebiliyorsunuz.O yüzden sakın ama sakın toplamadan geçmeyin.Nerede bulursanız hemen alın ve cebinize atın.

Loot Yapmadan Geçmeyin

Önemli olan şey her yere bakıp araştırmanız.Böylelikle bir çok silah ve eşya bulabilirsiniz.Özellikle oyuna saklanmış gizli hazineleri bulursanız sizden iyisi olmayacaktır.Yani kısaca ne yapıyoruz,korksakta her yere bakmaya özen gösteriyoruz.

Depoyu Kullanmayı Unutmayın

Oyunda bulunan güvenli bölgelerde alanlarda bir kasa kutu bulunmaktadır.Bu depo diye geçmektedir.Bu depoyu sık sık kullanın,gerek olmayan eşyaları bu kutuya atın ve envanteriniz de yer açın.Karakterinizde ki envanter küçük arkadaşlar buna göre bir taktik izleyin.

Arkanızı Kontrol edin

Kendinizi her zaman güvenceye alın.Yani bir yere girdiniz diyelim arkanızı mutlaka kontrol edin.Sık sık arkanıza bakın.Oyun gerçek hayattan güzel bir örnek veriyor aslında.

Ses Kasmayı Deneyin

Oyunda ki seslerde bir acayip sanki her an bir şeyler olacakmış hissi veriyor.Oyun bu sesleri ile sizi baya bir sarmalıyor.Tabi çoğu ses heyecanı arttırmak için kullanılıyor ama özellikle yaratıklardan kaçarken filan yaratığın sesini net bir şekilde duyabiliyorsunuz.Uzaklaşıp uzaklaşmadığını anlayabiliyorsunuz.

 

Benzer Yazılar

FIFA 18 Fransa 1.Ligi’nin En İyi Oyuncuları 10-20

Mertianz

Street Fighter 5 Sadece 2 Haftalığına Ücretsiz Olacak!

TeknoBalta

GOG’da Sevilen RPG Oyunlarda %85 Özel İndirim Var!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster