TeknoBalta
9393227_league-of-legends-popular-moba-arriving_967cbeb0_m
Donanım Haberleri Haberler League of Legends League of Legends PBE

Riot Games’de artık kendi konsollu var!

Herkesin bildiği mesajlaşma uygulaması WeChat ve Riot Games sahibi olan Tencent şirketi , CES Asya ‘da bi çeşit tanıtım fuarı da kendi oyun konsolunu tanıttı.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=ioksL59U5o8[/embedyt]

Amacı Ps4 ve Xbox gibi dev konsollara rakip olmak değil onun yerine steam bilgisayardan biri olarak piyasaya girmek istiyor.Özellikleri 6.nesil Intel Core sahip olan işlemci ile Windows 10 işletim sistemiyle geliyor ayrıca makinada farklı oyunlarıda oynayabilirsiniz FIFA Online 3, NBA 2K Online, Monster Hunter Online ve Need for Speed: Hot Pursuit Tournament gibi oyunlarda makinede oynanabiliyor.

Çin’de yüksek popülariteye sahip bu oyunları oynatan cihazın yüksek satış rakamlarına ulaşması düşünülüyor. Çin’de geçen yıla kadar yasaklı olan oyun konsolları artık satın alınabiliyor ve bu da TGP’nin diğer oyun konsollarıyla kıran kırana bir rekabet içerisine gireceğini gösteriyor. Cihazın Çin dışında satışa sunulması beklenmiyor.

Benzer Yazılar

WatchDogs 2 – Fragmanı ve Oyun Arkasından Kareler ve Videolar!

TeknoBalta

Steam Serverları Altüst Oldu!

TeknoBalta

The Lego Movie 2 – Harley Quinn Fragmanı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası