TeknoBalta
asdasdr
Bilgisayar Genel Güncel Haberler League of Legends Oyun Haberleri

Riot Games’den 1 Nisan Şakası!

1 Nisan yaklaşıyor ve League of Legends oyuncuları bu sefer nasıl bir oyun modu ile karşılaşacakları hakkında teoriler üretmeye başladılar bile. Riot Games‘in, Urf oyun modunun bu 1 Nisan’da gelmeyeceği açıklamasından sonra oyuncular diğer seçeneklere yöneldi.

Tahminlere göre ise bu 1 Nisan’da bizleri bekleyen mod Draven modu olacak. Yeni gelecek Draven Draven kostümünün diğer kostümler gibi satın alma bilgilerinin verilmemesi, kostümün herhangi bir animasyon ve efekt eklememesi, minyonların da Draven’e benzemesi gibi olaylar, oyuncuları bu yönde düşünmeye sevk etti. Ayrıca yeni yamadaki ward’da “Draven Günü” yazması da şüpheleri destekler nitelikte.

Reddit kullanıcılarının teorisine göre 1 Nisan’da herkes Draven olarak oynayacak ve rakip takımın Q yeteneklerini de alabilecekler, böyle bir kaosun içerisinde farklı bir oyun modu ile karşılaşacağız.

Bir diğer teori ise hangi şampiyonu seçersek seçelim, oyunda Draven maskesi ile karşımıza çıkacağı.

draven

Benzer Yazılar

Rainbow Six Siege Operatör Özellikleri-BLACKBEARD

TeknoBalta

FINAL FANTASY XV – Oyununun Deluxe Edition Çıktı!

TeknoBalta

The Jungle Book vizyonda!!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası