TeknoBalta
gta-5-terminator
Genel Oyun Haberleri

Rockstar Editör ile Efsane Filmler Canlandırıldı

GTA V’in PC platformundaki en büyük nimetlerinden biri olan Rockstar Editor ile harikalar yaratılmaya devam ediliyor. IGN çalışanları da Rockstar Editor sayesinde unutulmaz filmlerin unutulmaz sahnelerini yaratmışlar.

“Sürücü”, “Hız Tuzağı”, “Terminator 2: Mahşer Günü”, “Hızlı ve Öfkeli” ve “Jurassic Park” filmlerinin yeniden canlandırıldığı bu video kesinlikle izlediğiniz her saniyeye değecek.

Ayrıca Rockstar Editör şimdilik sadece PC platformuna özel olsa da, Rockstar bu özelliğin PS4 ve Xbox One konsollarına da bir güncellemeyle geleceğine dair söz verdi. Ancak Xbox 360 ve PS3 için durumun ne olduğuyla ilgili bir bilgi yok. Fakat bir teselli hediyesi tadında, PC’de bulunan The Lab radyoistasyonunun PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 platformlarına sunulacağı duyuruldu. Buna ek olarak da oyuncuların kendi müziklerinden oluşturdukları kişisel radyoların konsollarda teknik olarak mümkünatı olmadığından böyle bir şeyin düşünülmediği açıklandı.

Benzer Yazılar

FIFA 19’a Eklenecek Ligler İçin Oylama Başlatıldı!

TeknoBalta

Birleşik Krallığın ve Japonya’nın En Çok Satanlar Listesi Açıklandı!

TeknoBalta

WWE 2K16′ Dan Hulk Hogan Şoku!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster