TeknoBalta
Samsung-Surf-1
Güncel Haberler Haberler

Samsung Bunuda Yaptı Akıllı Sörf Tahtası

Samsung Mobile Brezilya, profesyonel sörfçülerin ilgisini çekecek bir tanıtım videosu yayınladı.

Denizin durumu, dalgaların yüksekliği, rüzgarı ve daha fazlasını sunan akıllı sörf tahtası Galaxy Surfboard, bu zorlu sporda sporcuların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Samsung’un hemen hemen her nesneyle birşeyler yapmaya çabalaması en sonunda sörf tahtasına kadar uzanmış. Profesyonel sörfçü Gabriel Medina‘nın yer aldığı tanıtım filminde sörfçülerin denizde nasıl ve ne kadar yalnız kaldıklarına, koçlarından konuşmadıklarını,taktik alamadıklarını ve hayranlarından çok uzakta olduklarına değiniliyor. Sörfçünün taraftar coşkusunu duyabilmesi haliyle dalgalar içinde mümkünlüğü yokj. Adeta yalnızlar sporu olan sörfte işler akıllı bir sörf tahtasıyla değişiyor.

Samsung Galaxy Surfboard, suya dayanıklı olan Galaxy S7 için özel bir bölmeye sahip. Kullanıcılar dijital ekranında koçları tarafından ya da taraftarları tarafından yollanan mesajları görebiliyor, dalga boyu, rüzgar hızı gibi bilgileri edinebiliyor. Galaxy Surfboard’un son kullanıcıyla buluşup buluşmayacağı şimdilik belli değil ancak bu gelişmiş özelliklerin bir parça dikkat dağıtıcı olduğunu da eklemekte fayda var.

Benzer Yazılar

iPhone X’in Çentiğine Benzer LG G7’de de Opsiyonel Bir Çentik Olabilir!

Mertianz

2016’da Dünya Çapında En Fazla Tercih Edilen 30 Uygulama

TeknoBalta

Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Tarihi İnternete Sızdırılmış Olabilir!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster