TeknoBalta
Oyun Haberleri

Shadow of War Ork Çeşitleri

Shadow of War Ork Çeşitleri

Değişik Türde Düşmanlar

Graug : Oyunda ki en büyük yaratıklardır.Yavaş hareket ederler ama oldukça tehlikelidirler.Bu yaratıkları okunuz ile uzaktan öldürmeniz gerekmektedir.

Ghuls : Bu yaratıklar yer altında yaşar.Öldürmesi çok kolaydır.Fakat hepsini öldürmeye çalışın yoksa bir tanesi bile kaçarsa bir sürü ile tekrar dönebilirler.

Caragor : Bu vahşi canlılar yine vahşi alanlarda bulunur. Orklar tarafından kullanılırlar.Bunları öldürmek için kafalarına vurmanız gerekmektedir.Unutmayın beyaz renkliler daha güçlüdür.

Spiders : Örümcekler.Öldürmesi oldukça basit yaratıklardır.Bunlardan korkmayın vurun gitsin.

Drake : Nazgul isimli düşmanların kullandığı binek yaratıklardır.Bu ejderhalar ağızlarından ateş püskürtürler.Eğer onlara sahip olabilirseniz ortalığı kasıp kavurursunuz.

Basit Orklar

Bu basit orkların bir çok çeşidi bulunmaktadır.Şimdi sıra sıra bunları yazacak ve kısaca bilgi de vereceğim.

Warriors : Bildiğimiz elinde kılıçları olan ork çeşididir.Omuz omuza çarpışırlar.

Hunters : Mızrak taşırlar ve size mızrakları ile saldırırlar.Sizi en çok sinir edecek ork çeşididir.

Archers : Savaş alanında başınıza bela olacak bir ork çeşididir.Uzaktan sürekli size atış yaparlar.Bunlara dikkat etmek ve hemen yok etmek gerekiyor.

Tanks : Tank görevinde yani bir nevi defans yapan ork çeşididir.Ellerinde bir mızrak bir de kalkan bulunmaktadır.Bu orklara arkadan saldırmak daha etkili olacaktır.

Savages : İki adet balta ile size saldırırlar.Yakın mesafede oldukça tehlikelidirler.Bu yüzden onları uzaktan halletmeye çalışın.

Oloh-Hai : Güçlü savaş trolleridir. Canları oldukça fazladır.Bu yüzden stealth ile yok edilmelidirler.Bu trollerin arkasına geçmek zordur.Arkasına geçmek isterseniz bu trolleri stunlamanız gerekmektedir.Birde bunlar belli aralıklar ile atak yaparlar.Bunu trollerin bacaklarını izleyerek anlayabilirsiniz.Şimdi gelişmiş ork çeşitlerine geçebiliriz.

Benzer Yazılar

Fortnite Apex’in Ping Özelliğini Arakladı!

TeknoBalta

Fortnite İçin Oyun Konsollarına 60 Fps Modu Gelecek!

TeknoBalta

Fallout 4 Nuka-World – Yeni Ek Paketi Çıktı! [Video]

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster