TeknoBalta
Oyun Haberleri

Shadow of War Rehberi

Shadow of War Rehberi

Uruk Kaptanları

Oyundaki düşman kaptanlar şimdi daha zekiler.Bunlara dikkat edin ve buna göre davranın.Bu oyunda kaptanların sizi rahatsız edecek yeni yetenekleri bulunuyor.Bunlar arasında en ölümcülleri zehirli ve lanetli yetenekler silahlardır.Bunlara dikkat etmenizde fayda var yoksa bir anda ölüp gidebilirsiniz.Ayrıca kaptanlar sizin taktik ve stratejilerinize göre hareket etmektedir.Bu kaptanları elinizden geldiği kadar hızlı öldürmeye çalışın.Örneğin ağır kalkan taşıyan kaptanlara arkadan seri saldırılar yapın.

Yetenekler

Yeteneklerinizi hemen harcamayın.İlk önce bu yeteneklere sahip olsun sonra bunları yükseltin.Sakın aceleci davranmayın.Bireysel yeteneklerden çok temek yeteneklere öncelik vermelisiniz.Savaşta özel yetenek becerileri açılacaktır.Bu karakteriniz geliştikçe ortaya çıkacaktır.Öncelikle bu yeteneklere bir göz atın deneyin.Sonra bu yetenek puanlarını harcayın.Böylelikle eksiksiz bir yetenek ağacına sahip olursunuz.Ayrıca her bir yetenek için sadece bir güncelleme şansınız var bunu sakın unutmayın.Bu yetenek ağacı soldan sağa gidecek şekilde ayarlanmıştır.Yani soldan sağa doğru gelişmektedir.Bu yetenekler arasında “Shadow Strike” yetreneğine önem verin.

Eşya Yükseltmeyi Unutmayın

Üzerinizde bulunan eşyaları yükseltebileceğiniz bilin.Artık bir parça üzerine yeni özellikler eklemek yerine komple bu parçaları değiştirebiliyorsunuz.Eşyalar bir araya gelince bazı pasif yetenek kilitlerini de açmaktadır.Bu oldukça önemlidir.

Might Seviyesi

Shadow of Mordor’da bildiğiniz üzere yetenekler tamamen kombo sistemine bağlıydı.Bu oyunda bu kombo seviyesi artık might seviyesi oldu.Bu seviye full olduğunda üstün bir yeteneğinizi kullanabilirsiniz.Tabi bu might miktarını hemen harcamaya gerek yok.Özellikle zorlu geçişlerde bunu kullanmak akıllıca olacaktır.Bu oyunda bu might barı çok küçük bir şekilde koyulmuş.

Benzer Yazılar

Johanna Arenaya Giriş Yaptı

Mertianz

Need For Speed 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Şubat Ayında Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası