TeknoBalta
Bilgisayar Haberler

Skype’da 50 Kişilik Görüntülü Konferans Görüşmeleri Test Ediliyor!

Skype’da 50 Kişilik Görüntülü Konferans Görüşmeleri Test Ediliyor!

Microsoft, bu hafta bir çağrıdaki maksimum katılımcı sayısını 25 ile 50 kişi arasında yükselten ve tüm platformlar için sesli bildirimleri kişinin isteğine bağlı şekile getiren Skype, görüntülü konferans görüşmelerinin teste edildiğini ve güncellemesinin geleceğinin haberini verdi.

Güncelleme notunda “Bu güncellemeyle birlikte, büyük gruplarda bir arama başlattığınızda katılmayacak olanları rahatsız etmemek için tüm üyelere çağrı yapmak yerine bir bildirim gönderilecek. Güncellemenin sağladığı diğer bir özellik ise, görüşmelerdeki ses ve video düğmeleri bu büyük gruplarda da etkin olacak” açıklaması yapıldı.

50 kişiyle aynı anda video görüşmesi yapmanın karmaşıklığa yol açacağını veya çok fazla olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat video konferans yazılımı ve hizmetleri için Microsoft’un rakibi olan Zoom, şimdiden ek ücret karşılığında 100 ile 500 kişi arasında Görüntülü konferans hizmeti verebiliyor.

Benzer Yazılar

Otonom Araç Devrimi Artık Çok Yakın!

TeknoBalta

PayPal Türkiye’ye Geri Dönüyor!

TeknoBalta

İnstagram Bağış Toplama Özelliği

Emircan

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster