TeknoBalta
Haberler

Slack, Karanlık Modunu Denemeye Başladı!

Slack, Karanlık Modunu Denemeye Başladı!

iOS ve Android’de eş zamanlı olarak başlattığı test aşamasıyla Slack, yeni temanın ne kadar kararlı çalışacağını görmek için deneme süreci boyunca ortaya çıkan sorunları , bugları vb. düzeltmek için kullanıcıların desteklerinden yararlanacak.

Bahsi geçen test aşaması için bir beta kaydı başlatan Slack, mobil uygulamalardan yapılabilen basit bir başvuruyla kullanıcıları deneme sürecine başlatıyor. Slack’in betasına katılmak için Slack mobil uygulamanızın ‘Ayarlar’ sekmesinden en aşağıya inerek ‘Beta’ya Katıl’ seçeneğini seçebilirsiniz.
Bu sekmeye girdiğinizde karşınızda ad soyad ve e-posta adresinizi soran bir formla karşılaşacaksınız. Formu doldurup onayladığınızda alt kısımda bir onay kutucuğu göreceksiniz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey Slack tarafından bilgilendirilmeyi beklemek. Eğer söylediğimiz sekmeleri görmüyorsanız uygulamanın güncel olduğundan emin olun.

Benzer Yazılar

En İyi Banka – Kart Uygulamaları

TeknoBalta

Yeni Titan X , Nvidia yeni modellini tanıttı

TeknoBalta

Samsung, YouTube’da Galaxy Note 7 ile dalga geçen videoları kaldırttı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster