TeknoBalta
Oyun Haberleri

Slime Rancher, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

Slime Rancher, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

Ülkemizde nerdeyse herkesin bildiği oyun hamuru misali yumuşak bir yapıya sahip olan oynanabilen bir karışım olan slime’ın etrafta uçuştuğu ve sizin de bu slime’ları toplamaya çalıştığınız bir oyun. Steam’de 31 TL’ye satılan Slime Rancher, Epic Games Store’da kısa süreliğine ücretsiz oldu.7 Mart ile 21 Mart arası Slime Rancher’ı alabilirsiniz.
Slimelarla dolu olan yepyeni oyun pastel renklerinde oldukça hoş grafiklerle karşımızda. Sürekli gelen görevleri yaparak kendinizi geliştirmeye çalıştığınız oyunda, karşınıza çıkacak olan zorluklara karşı Slime çiftliğinizde mahsullerinizi yetiştirip uygun zamanda toplayarak en büyük servetin sahibi olmayı amaçlıyorsunuz.
Uzak diyarlarda kendine yeni bir yaşam kurmak için yola çıkan ve gittiği yerde bir çiftlik oluşturan Beatrix LeBeau karakteri ile oynayacağınız oyun Slime Rancher’ı Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Steam’e Rakip Facebook Gameroom

TeknoBalta

WWE 2K16′ Dan Hulk Hogan Şoku!

Mertianz

NVIDIA Overwatch Güncellemesi Duyuruldu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster