TeknoBalta
percolatesnapchat-min
Mobil Haberleri

Snapchat’ın Bazı Bilinmiyen Özellikleri!!

 

Snapchat Uygulamasının Bilinmeyen Bazı Özelliklerini bir araya getirdik.

Şarj durumu etiketi

Kullanıcıların kalan şarj ömrünü fotoğraflara ekleyebilmesini sağlayan bu özellik, şarjı durumunun yüzde 10’un altında veya yüzde 95’in üzerinde olunca görüntüleniyor. Bu etiketi kullanmak için ise fotoğrafı çektikten sonra etiket sayfasında sağa veya sola doğru kaydırma hareketi yapın.

Selfie Lens

Snapchat’teki selfie lensleri geçtiğimiz aylarda kullanıcılara sunuldu. Fotoğraf çekerken ekrandaki yüzlere basılı tutunca devreye giren selfie lensleri, ekranı sağa sola kaydırınca değiştirilebiliyor. Neredeyse 2-3 günde bir değiştirilen selfie lenslerini satın alabilmek mümkün.

Selfie lenslerini arka kamerada kullanma

Selfie lensleri özelliği sadece ön kamera ile kullanılabiliyordu. Ancak Snapchat, gerçekleştirdiği güncelleme ile bu özelliğin artık arka kamera ile de çalışmasını sağladı. Tüm selfie lenslerini akıllı telefonunuzun arka kamerası ile yapabilirsiniz.

Daha büyük emojiler

Snapchat’te çektiğiniz fotoğrafları kelimeler yerine emojilerle anlatmak isteyenler için yeni bir özellik daha var. Fotoğraf çektikten sonra ekranın üstünde yer alan kağıt buttonuna basın. Büyük emoji işaretlerinin yer aldığı bu sayfadaki tüm emojilerin boytunun zoom yaparak daha da büyütebilirsiniz.

Videolarda geri sarma, hızlı ve yavaş çekim özellikleri

Videoları daha zevkli bir hale getirmek için harekete geçen Snapchat, geri sarma, hızlı ve yavaş çekim özelliklerini kullanıcılara sundu. Snapchat videolarına gelen yeni özellikler, filtre ekleme seçenekleriyle uygulanıyor. Yani video çekimi yaptıktan sonra ekranı sola ya da sağa kaydırarak bu özelliklere ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

2016’nin En İyi Telefonu Samsung

TeknoBalta

201’nın En İyi İpad Uygulamarı Belli Oldu

Mertianz

Yeni iPhone SE’yi Bekleyenler İçin Kötü Haber!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster